Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Hogyan fáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Hogyan fáj kevésbé? (ha lehetséges ilyen)

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt nagyon megszerettük egymást még így is ,hogy távkapcsolatba vagyunk. De egyszer csak beütött a krach. Azt mondta a barátom,hogy a volt barátnőjével a távolság miatt is szakítottak és nem akar bántani azzal engem is ,hogy távol vagyunk és szenvedek miatta,de én kibékültem a távolsággal nem viseltem olyan nehezen mint ő...aztán kiderült,hogy ő még nincs túl azon a szakításon vagy valami hasonló..ő maga sem tudja ,csak rosszul érzi magát és aztán nagy nehezen kihúztam belőle,hogy neki idő kéne amíg engem se bánt és egyedül tud lenni és rendbe tenni magába a dolgokat. Ti mit gondoltok erről az egészről? Most úgymond szakítottunk...de hazajön a hétvégén beszélni...nem tudom,hogy akarok-e vele találkozni. ti mit tennétek? nagyon szeretem ,de nem akarok ennél is nagyobbat koppani..:/
2014. nov. 18. 23:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mindenképp üljetek le és beszéljétek meg, hogy, hogyan tovább. Gondold át, hogy mit szeretnél, szólj neki, hogy addig ő is tegyen így. Sok sikert nektek :)
2014. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!