Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, hallom hogy milyen jó a csók, ölelés stb a szerelmeddel, bizsergés, pillangók meg hasonlók. Nem mondom, hogy nem jó, mert persze kellemes, de semmi lenyűgöző nincs benne számomra, ha a barátommal csókolózok, csak egymáshoz tapasztjuk a szánkat, ennyi, semmi több. Velem van a baj, vagy az a "bizsergés, pillangók a gyomorban" dolog hülyeség?
2014. nov. 18. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
pszichopata vagy
2014. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
mert be van dugulva az orrod
2014. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, hogy lelövöm a poént, de nem vagy szerelmes.
2014. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes.
2014. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Minimum azért essen jól :) Nem kell nagy tüzijáték meg minden, de ne csak azért csináld, mert ő akarja, mert annak nincs értelme.
2014. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, és utólag jöttem rá, hogy nem is voltam szerelmes. :D De ez nem feltétlenül baj, csak akkor, ha neked igényed van erre az érzésre.
2014. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy szerelmes vagyok. Volt már olyan, hogy annyira szerettem egy srácot, hogy óra közepén kapott el a sírógörcs, mert annyira fájt, hogy átvert. Mikor vele voltam akkor sem éreztem..
2014. nov. 18. 23:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes, akibe nem vagy, azzal valóban nem lehet valami nagy szám.
2014. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te nem vagy szerelmes, de még csak nem is tudod mi az!
2014. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és ha igazatok van? akkor is kedvelem a barátomat, és az miatt nem hagynám el :/ plusz képtelen vagyok összetörni a szívét, látszik rajta, hogy menyire szeret, mindenki mondja, hogy nagyon "vigyázzak rá", mert hihetetlenül szerelmes belém ....
2014. nov. 18. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!