Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek velem lehet probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem lehet probléma?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 21 évesen (tudom nem vagyok még öreg, DE) eddig volt két fél éves kapcsolatom, amiről nem mondható el, hogy komoly lett volna. Próbálkoztam, de mély érzelmek nem alakultak ki. Azon kívül csak ilyen 1-2 max-3 hónapos kis szarok voltak. Soha nem voltam hosszú, mély érzelmes kapcsolatban, és ez kezd roppant mód zavarni.

Tudom, hogy nem vagyok elkésve semmiről, de néha úgy érzem nem kellek senkinek. Pedig szép arcom van, normál testalkatom, korosztályomhoz képest érett vagyok és okos, szeretem a festészetet, magam is festek, de emellett járok bulizni, fesztiválozni, nem vagyok begyöpösödött..

Férfiak ti megérzitek, ha a nő nagyon akar kapcsolatot? Ez taszító?

Vannak más velem egykorúak is hasonló helyzetben?

Néha nagyon szomorú vagyok emiatt..


2014. nov. 19. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy csak rossz...hogy is mondjam....halmazban keresgélsz?
2014. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked legalább vannak tapasztalataid, a későbbiekben ez mindenképpen jól fog jönni. Szerintem eddig csak nem volt szerencséd a megfelelő személlyel összefutni, de előbb-utóbb tuti meg fog történni, csak légy türelmes, és légy nyitott az emberek felé.

Én veled egykorú vagyok, bár a helyzetünk nem azonos, mivel nekem semmilyen kapcsolatom sem volt még nőkkel. Igaz, én nem is nagyon járok el itthonról. Nem azért, mert be vagy gyöpösödve, csak egyszerűen nem vonzanak azok a helyek, amiket felsoroltál. Én sokkal minőségibb szórakozásra vágyom. Meg eddig nem is vágytam nagyon barátnőre, csak szexre... A szex miatt meg nem akartam energiát ölni egy kapcsolatba. De úgy érzem kb fél éve megváltozott bennem valami, és azóta már a többi része is tud érdekelni egy kapcsolatnak. Ezt a kategóriát is azóta olvasom.

2014. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*vagyok
2014. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 31 éves koromoig sem sikerült egy tartós, komoly kapcsolatot sem összehoznom, úgyhogy lehet nem én vagyok a legjobb tanácsadó.
2014. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, vkinek ennyi se jutott, de amúgy kevés komoly pasit találni manapság, üzenem ezt az exemnek, h velem jobban járt volna, mert komolyan terveztem vele.
2014. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túl görcsösen keresed a szerelmet. Ezzel elűzöd a magad körül a lehetőségeket.

Talán megérzik a férfiak, talán nem, de ha nem engeded el magad, nem fog megtalálni a szerelem. Ne is gondolj rá, fess, bulizz, legyél emberek között. És ezeket ne azért tedd, hogy "majd találkozok ma este valakivel".

Ha így indulsz neki, nem fog összejönni. Gondolj arra, hogy milyen jót bulizol a barátaiddal stb.

Én a párommal akkor jöttem össze, mikor nem is sejtettem. :)) Egyáltalán nem gondoltam szerelemre, épp a sulira koncentráltam, és ő berobbant az életembe...

Ilyen ez a szerelem. Ha nagyon akarod, nem jön össze.. bezzeg, mikor teljesíteni kéne a suliban vagy bárhol... :D

2014. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!