Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már csak tényleg nyűg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már csak tényleg nyűg volt? Szerintetek is nyeregben érezte magát?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egyre jobban nyeregben érezte magát. Mindig nekem kellett igazodni hozzá, nő létemre. Találkoztunk, akkor mindig hülye indokokkal előbb hazament. És állandóan azt mondta, hogy neki más dolga is van nem tudja ezt elintézni, hogy állandóan együtt legyünk. Inkább az egész telefonos beszélgetésbe ment át. Szóltam neki többször, hogy szakítani fogok, ha nem igazodik.(Ki akar lenne együtt egy olyan pasival, akinek mindenki másra van ideje, csak a barátnőjére nem) Hát eljött a nap. 2 napig nem vette komolyan. Majd miután leesett neki, még hívogatott és megbeszéltük, hogy találkozunk.. amire nem jött el, mert hogy nem vettem fel a telefont. És azt mondtam neki, hogy ezzel vége. Még hívott 2x és ennyi. De közbe meg jött az állandó fogadkozás, hogy így úgy szeret..de még sem változtatott semmit.
2014. nov. 19. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ez általában így szokott lenni :(

Szerintem nem érdemelt meg téged egy kicsit sem. és igen, csak nyeregben akarta érezni magát. :)

2014. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak hülye.
2014. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!