Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha a magasságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha a magasságom miatt nem akarok összejönni egy fiúval?

Figyelt kérdés
Ő 186 cm magas és én csak 158 vagyok. Nagyon kellemetlen lenne?
2014. nov. 19. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább alacsonyság.
2014. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 tarnai ***** válasza:
52%
NEM.
2014. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Ha te így érzed...

De ha csak amiatt,mert fura/ciki lenne,akkor az.


Én 185 körül vagyok,barátnőm 155 körül,tehát hasonló a különbség és és nem kellemetlen.

2014. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Inkább csak fura, de a te dolgod. Mondjuk nekem is jobban tetszik, ha inkább hasonló magasságú a srác mint én. Volt már magasabb barátom és az se volt olyan hú de szörnyű, de jobban tetszenek a valamivel alacsonyabb srácok. Mindenesetre nem utasítanék el valakit csak amiatt, mert magasabb nálam sokkal.
2014. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha igazán érdekelne ez a fiú, akkor egyáltalán nem zavarna a magasságbeli különbség.

Szóval ne járj vele.

2014. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

na mindjárt jön a magas vékony...3.2.1. :D


igazából jogodban áll dönteni...ha neked ez kritérium akkor ne gyere vele össze...nem gáz...a te döntésed a te igényeid alapján...

2014. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

igazából szerintem megfelelő a válasza minek túl bonyolítani, ha lehet egyszerűen is? :)


akkor máskor úgy fogalmazd meg a kérdést, hogy ne lehessen ennyire egyszerűen válaszolni rá...mert, hogy mi jobban kifejtettük attól ugyanazt írtuk le lényegében...csak kicsit bővebben...

2014. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
azt hittem, hogy az lesz, hogy a fiú az alacsonyabb. úgy érthető lenne, de nekem így elég fura. miért is zavarna ez téged?
2014. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezö,Mivel majdnem 30cm van köztetek,próbald meg ugy kompenzalni a különbséget hogy magas sarkut hordasz,platformost Ha birja a lábad akkor Akár 12-15centivel is magasabb lehetsz,Ha a srác megér neked ennyi áldozatot,akkor hozd meg érte!Remelem a válaszom hasznosnak tartod!Üdv
2014. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem te vagy az.uff
2014. nov. 19. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!