Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire esélytelen a helyzet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esélytelen a helyzet? Hosszú többi lent

Figyelt kérdés
most lett volna 5.én 8hónapja hogy együtt lettünk volna de pénteken nem tudtam fel menni hozzá találkozni itthon nem nagyon tudunk egyéb okok miatt hétfőn úgy volt hogy megyek fel hozzá meg minden de közbe jött segítenem kelett itthon és nemértem el a buszt és aznap se nagyon beszélgettünk mert itthon csináltam a dolgomat a számítógépem ment és be voltam jelentkezve facebookra és ő láttta este 5körül rám ír hogy már nem akarja folytatni meg unta nem érdekeli már őt a kapcsolat megunta nem figyelek rá nem foglalkozok vele nem írok rá meg semmi inkább "kur..váiddal beszélgetsz utána mikor rám írt le tiltott azt mondta ne keressem ne írjak neki nem beszéltünk 1napot én írtam neki hogy születésnapomkor vele akarok lenni meg énis az ő névnapján és hogy a az ünnepeket is vele szeretném tölteni meg még ilyen aranyos dolgokat írtam neki és nem válaszolt rá meg nézte és kész utána írtam neki hogy oké nem fogom többet keresni ez volt tegnap este és még azóta se hallottam róla semmit azt mondogatja 1-2embernek hogy ő már nem ad nekem esélyt megunta és már nem akar semmit ezt tegnap hallottam meg nekem hiányzik retentesen azt is tudom hogy ő is szeret nagyon miután elmagyaráztam neki a dolgokat azt mondta nem érdekel és ennyi volt szüzességét is én vettem el neki sülve főve együtt voltunk egyész nyáron voltak veszekedések is de egész nyáron együtt voltunk szerintetek mi lesz? születésnapom e hónap vége felé lesz keresni fog? mit csináljak bizonytalan vagyok értelmes és elég bizakodó válaszokat várok mert már nem nagyon birom nélküle szeretem nagyon
2014. nov. 20. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
"Ilyen hosszú mondatot nehéz elemezni, ez talán nem is egy mondat."
2014. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"értelmes és elég bizakodó válaszokat várok"

bocs a bizakodóval nem tudok szolgálni...


gondold végig jogos e a sérelme...ha igen akkor engedd el...ha nem akkor megpróbálhatod meggyőzni, de nem tudom mennyi esélyed lehet...

2014. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt elszúrtad kérdező... illetve lehet már neki van olyan személy,aki jobban ráér!
2014. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!