Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednétek a barátnőtöknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Hogy egy fiúbarátjával videohíváson beszélgessen? Ha már évek óta ismerik egymást, régebbi, mint a kapcsolat. A srác régen szerelmes volt belé, de már nem az, csak barátok.


Ha a barátnőtöket nem zavarja, hogy az exetekkel találkozgattok (a barátom két legjobb lány barátja 2 exe), vagy más csajokkal, és sosem kérdi, kivel beszélgettek.


Ti megengednétek neki?


2014. nov. 20. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell az én engedélyem, azzal beszélget, akivel akar. Megette a fene az egészet, ha csak amiatt nem csal meg, mert szigorúan "felügyelem". Bizalom nélkül nem működik.
2014. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze,miért mi lesz szerinted!? Csak beszélgetnek!

Sok idióta féltékeny állat! Komolyan ez már népbetegség!! Ennyi önbizalomhiányos féltékeny ember,jézusom,mi lesz itt késöbb! :(((

2014. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleve nem lenne jogom megtiltani, ha akarnám, akkor sem... És miért akarnám?
2014. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért ne engedném? én bízok a barátnőmben...
2014. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom értelmezni a kérdést. Eleve, hogy merülne fel bennem, hogy engedélyt kérjen??? Nem a tulajdonom, rabszolgám, stb... Jesszusom...
2014. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze. neki is meg van a maga baráti köre, meg nekem is. szerencsés esetben metszetek is vannak. egyébként meg mindenki azzal találkozik, akivel szeretne. akár az exével is. ha nem rossz viszányban váltak el, miért ne maradhatnak barátok?
2014. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!