Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem nem érdekel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem nem érdekel, hogy milyen autója van a pasimnak?

Figyelt kérdés

A haveri köröm most ezzel van kiakadva, hogy a csajok azokra a pasikra mennek rá leginkább, akinek 5 milkó fölötti autója van.


Hát engem ez meg rohadtul nem érdekel.

Nem azt mondom, tetszenek a szép autók, de azért annyira nem, hogy ez alapján válasszak magamnak szerelmet.


Sajnos van egy réteg csaj a haveri körömbe, akik tényleg csak az audis pasikat nézik meg. De nem minden lány ilyen bakker...


21/L


2014. nov. 20. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:

engem sem érdekel milyen autója van a pasidnak :) már ketten vagyunk :P


sokaknak ez a lényeg...egészségükre...majd ha verik meg terrorizálják őket ezek az audis pasik és látják, hogy te boldog vagy akkor majd sírhatnak...

2014. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gelazso ***** válasza:
engem az inteligenciája jobban érdekel és hogy legyen müvelt. a kocsi csak agy használati eszköz
2014. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Nekem is csak az Audis és Bmws pasik jönnek be, kinek a pap kinek a papné. Emberfūggő. Nekem elsődleges a luxus, igényesség ès tekintélyt parancsoló megjelenés. Sokan fognak ezért megszólni, de én legalább vállalom. Ettől függetenül normális a te eseted is, elvégre mkinek más az értékrendje. Csalódtam már eleget pasikban, főleg rosszul kinézőkben, ahoz hogy ne adjam feljebb az igényeimet. Kiábrándultam, ezért ink egy audis bmws tekintélyelvű személy törje össze a szívem, mint egy jelentéktelen ember.

21L

2014. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak téged nem érdekel.
2014. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Huszonéves korotok elején ez nagyon gáz, hiszen a korotokbéli fiúknak nagyon ritka eseteket kivéve kétféle úton lehet autójuk. Vagy a szüleik rakták a s***ggük alá, vagy bűncselekményből. Megéri bármelyikre is hajtani? Nem hiszem.
2014. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kedves #5-ös kihagytad a sikerességet...
2014. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14:14: Nem hagytam ki, az a nagyon ritka eset. Gondolom, nem külföldiekről van szó, hanem magyar pályakezdőkről vagy tanulókról.
2014. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Eg 25 eves embernek mar siman kehet onerobol sikere es autoja...
2014. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
érdekelni érdekel h milyen kocsija van, csak éppen ez semmiben nem fogja befolyásolni az érzéseimet. ha vkitől nem akarok semmit akkor azon egy ferrari sem fog segíteni és fordítva
2014. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!