Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az élet rendje, hogy ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az élet rendje, hogy ha az ember komoly kapcsolatba kerül akkor elveszti a barátokat, haverokat előbb utóbb?

Figyelt kérdés
Mikor szingli voltam megfogadtam, hogy én mindig törödni fogok mindenkivel körülöttem. Nem hanyagolom el a haverokat ha barátnőm van. Most viszont egy éve vagyok kapcsolatban, és figyelmen kivül kezdek elhidegülni a haverokkal, mivel kevesebbszer tudok eljárni velük akárhova. Kezdem úgy érezni hogy felemészt a kapcsolat és hogy papucs lettem. Félek hogy előbb utóbb nem lesz a barátnőmön kivül senkim. Mit tanácsoltok? Szeretem meg minden de kiakarok törni ebből az ördögi körből. Azt ne írjátok hogy járjak el gyakrabban haverokkal mert azt meg a barátnőm nem tűri. Nem szereti ha gyakran iszom. Fiatal vagyok még. Maradjak a komoly kapcsolatban amiben szeretem a barátnőm de, úgy érzem bekebelez, vagy lépjek ki belőle és folytassam szingliként? Nyilván nem a válaszaitok alapján döntök ilyen komoly dologban, csak kiváncsi vagyok a véleményetekre. Esetleg tapasztalatokra.
2014. nov. 20. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem tűri most férfi vagy vagy kislány? :)
2014. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úgy nem tűri, hogy szinte lelki terrorba taszít, hogy azt mondja nem vele lennék inkább meg sokszor voltam már és én érzem rosszul magam mert szeretem, nem olyan egyszerü ez
2014. nov. 20. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem.


De az igen hogy az életben minden változik így a régebbi barátok megmaradnak ugyan, csak "távol"... És velük jó lesz később összefutni, de a barátságok megváltoznak. De lesz aki örök életedben barát marad. Nagyapámnak van egy ilyn barátja akivel kb 70 éve barátok.

2014. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menjetek néha együtt bulizni,a nőddel,meg a haverokkal:)
2014. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nemértem az ilyen nőket komolyan....Én is az vagyok, de soha nem jutott eszembe ilyeneket megszabni, még akkor sem ha együtt éltünk. Volt akit úgy kellett kirugdosni, hogy néha eljárjon a haverjaival. De ilyet...nem engedi. Valahogy sosem éreztem, hogy jogomban állna a páromnak megszabni akármi ilyesféle dolgot, meg nem is akartam. Had menjen...neki is kell levegő, meg kikapcsolódás. Istenem...ezek a hisztis pic***k...milyen nők vannak mostanság komolya, az agyam eldobom...
2014. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem az élet rendje de előfordul, viszont a te eseted nem a normális kategória. Mellőlünk is elkoptak azok a haverok, akik huszon x évesen egyetem után is abból állnak ki, hogy na péntek 4 óra, vége a munkaidőnek akkor vasárnap reggelig ihb buli megy, iszunk hányunk belefekszünk. Meg a kétségbeesett kapcsolatkeresők vagy egyéjszakázók. Már nem arról szól egy buli, hogy na pakoljuk ki a dolgokat, hogy összeszedjük valami helyes srácot egy estére, hanem pusztán a táncról esetleg, de manapság inkább megyünk színházba vagy koncetre ha már buli egy szórakozóhely helyett. Inni is már csak mértékkel, hajnal 1-2-re hazaérünk a régi reggel 7kor a mekiben reggelizünk, hogy hazafele ne dobjuk ki a taccsot sztori helyett.


Ezért pl az "értelmesebb" barátnők, haverok, barátok megmaradtak. Velük manapság társasozunk leggyakrabban, közben dumálunk, azért egy-két sör vagy bor is elfogy, közös vacsora, kirándulás, egyéb program élvezetesebb. Kocsma helyett mostanában teázó, kávézókban ülünk le barátnőkkel és kora este.


Soha nem tiltottam egy barátomnak se, hogy találkozzon a haverokkal, viszont igen, azt elvártam, hogy legalább ugyanannyi időt töltsön velem, mint velük, hogy kapcsolatnak hívhassuk a viszonyunk. Viszont pl "felmentést" jelentett ha egyik haverra csak most lehetett találkozni, mert elutazik vagy most jött haza vagy ilyenek. Így volt, hogy 1-2 hétig max egy-két estére találkoztunk, belefért, mert az év további 50 hetében ez nem fordult elő.


Szóval a barátnőd egy zsarnok, főleg ha érzelmileg zsarol. Ezt tisztázd vele vagy dobd ki, mert belőle lesz a tipikus házisárkány. Jobb ha idejében külön válnak az útjaitok és talál egy másik balekot.

2014. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, de soha nem jutna eszembe eltiltani a barátomat a barátjaitól, mert magamról tudom, hogy nekem a barátaim a legfontosabbak, mert ők akkor is velem lesznek, ha ő már nem.
2014. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Azt ne írjátok hogy járjak el gyakrabban haverokkal mert azt meg a barátnőm nem tűri. Nem szereti ha gyakran iszom."


Akkor járj el úgy a barátokkal, hogy ne rúgj be mindig, mint az albán szamár, talán a barátnőd is megértőbb lesz.

Ha az a baja, hogy ha eljársz, akkor gyakran iszol, talán ezen kéne kicsit változtatni és megszűnne a konfliktusforrás.


Nem kell egy kapcsolatban elhanyagolni a barátokat, bár egy idő után, ha nagyon jó az a kapcsolat és már egy család lesztek, nyilván előbbre való lesz, mint a haverok, de attól még lehet tartani a kapcsolatot.

2014. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ivás helyett nem lehet eljárni pl. sportolni?
2014. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én se szerettem, ha eljárt a haverokkal bulizni meg inni. Ők csajozósak voltak, szinglik. Sokat veszekedtünk ezen, de végül már magától nem volt kedve menni ki, mert értelmét nem látta, hogy kefélnek 20 nővel a wc-n, meg holt részegre isszák magukat és "vicces" hányós képeket tesznek fel magukról... Én amióta értelmét nem látja a dolgoknak, könnyebb szívvel "engedem el", mert amikor már durvul a buli, mindig valamilyen kifogással hazajön :D Szerencsére ez a haverozósdi kb. 2-3 havonta 1x van és egyre ritkább. Inkább együtt megyünk ki gyakrabban és ha több kettőnél, együtt jövünk haza :D Őt miért nem viszed?
2014. nov. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!