Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 17 éves fiú és egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves fiú és egy 20 éves lány között lehet valami?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy nagy fal.
2014. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy generációs szakadék.
2014. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DanteSparda ***** válasza:
ez aztán a hülye kérdés miért ne lehetne?
2014. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez függ a fiútól és a lánytól is. Én épp 20 éves lány vagyok de eszembe sem jutna egy 17 évessel bármit csinálni. Se lefeküdni, se járni, de még ismerkedni se nagyon, nem is mozgok ilyen körökben egyáltalán, ahol összefuthatnék egy még középiskolás, az esetek nagy részében éretlen kissráccal. Én mondjuk külön kategória vagyok, mert én csak 30 fölöttiekkel ismerkedem párkapcsolat céljából, de a korombeliek közt sem ismerek olyat, akinek fiatalabb barátja lenne. A velem egyidős barátnőim, csoporttársaim mind huszon-harminc éves fiúkkal/férfiakkal vannak együtt. Ez még persze nem zárja ki, hogy lehetne bármi is, de ha azt nézzük, hogy általában a 17 éves lányok is érettebbek a 17 éves fiúknál, egy 20 éves lány pedig már pláne érettebb, így elék kevés esélyt látok rá. Nyilván vannak kivételek, ahol a srác érettebb és a lány pedig kevésbé, ott bizonyára működhet.
2014. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!