Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy számomra egy idősebb fiú/férfi nyújthatna kielégülést minden téren? Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok de kiskoromtól kezdve azt éreztem hogy érettebb vagyok a korosztályomnál. az első kapcsolatomat,a szüzességem elvesztését is csak egy idősebb partnerrel tudnám elképzelni. Már 8 éves kislányként a bátyám 16 éves haverjába voltam szerelmes.nem értem miért van ez!
2014. nov. 20. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán apa komplexus!
2014. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
esetleg apukáddal a viszonyod, vagy a tényleg éretlen korosztályod, osztálytársaid adhatnak rá választ
2014. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Minden tinilàny úgy erzi hogy "érettebb a koránál". Megnyugtatlak hogy nem vagy az.

Egyebkent ez termeszetes hiszen egy idosebb ember tapasztaltabb általaban.

DE az idősebnek viszont TE nem nagyon tudsz nyujtani semmit.

2014. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Imádom az ilyen személyeskedő köcsögöket, mint a hármas.

Teljesen normális, hogy ezt érzed, nem vagy vele egyedül, és ez nem apakomplexus, csak a sok hülye, magát pszichológusnak gondoló ember próbál ezzel diagnosztizálni. Ha kiegyensúlyozott, jó kapcsolatod van apukáddal, akkor is lehetséges. Ennek evolúciós gyökerei vannak, alapvetően minden nő úgy van "programozva", hogy a biztos társat keresse, aki mellett biztonságban van, egészséges utódokat tudjanak nemzeni, az géneiket továbbadni. Nem kell ebbe többet belegondolni, mint ami. Majd találsz egy számodra megfelelő párt, addig pedig ne ezen gondolkodj.

2014. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz a családalapításról, kedves kérdező?
2014. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ez nem olyan nagy probléma, biztos vannak olyan srácok körülötted (pl. 22 évesek), akik szívesen járnának veled.
2014. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek. Idősebb vagyok. Ha gondolod írj
2014. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Személyeskedő köcsög. Ez jó foleg hogy te csinálod.


Nem szemelyeskedesből írtam hanem egyszerűen tény hogy egy 17 eves nem egyenrangú tarsa egy 20 felettinek.

2014. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, én a személyeskedésedet jellemeztem, nem személyeskedtem. Dehogyis nem lehet! Attól, hogy te nem tapasztaltad, még nagyon is lehet. Szerintem 3 év miatt egy 17 éves nagyon nem lesz alacsonyabb rendű, mint a 20 éves társa. Ha egy 10-20 év korkülönbségre reagálnál ilyen hevesen, akkor megérteném, de 3 év? Na ne már...
2014. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!