Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melegek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melegek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az osztályban van két srác. Az egyik magas, és nagyon bejön nekem, szeretjük egymás társaságát, sokat beszélgetünk. A másik meg alacsony, tök cuki ő is. Mindketten egymás barátai, de amit ma láttam, az kissé lesokkolt. Azt vettem észre, hogy a buszmegállóban állnak, és ölelkeznek egymással! Kb. 10 másodpercig tartott a jelenet, nagyon egymáshoz voltak bújva, a fiúk nem csinálnak ilyet. Ezután az alacsonyabb egyet hátralépett, és tovább beszélgettek. Most akkor nem tudom, hogy csak barátok, vagy több is van közöttük. Ti mit gondoltok?

2014. nov. 20. 15:46
 1/9 DanteSparda ***** válasza:
manapság már nem lehet tudni lehet csak jó barátok manapság a fiúk lányosan viselkednek ölelkezne pusizlkodnak összebujnak az ottalvós bulin
2014. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem 1 barátom van akivel puszi van találkozásnál 8 éve ismerem (HETEROK VAGYUNK ) tehát 1 ölelés végett nem hinném ,h bárki meleg lenne.
2014. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a magasságuknak ahhoz, hogy melegek-e vagy sem? :)

Egyébként melegként az a tapasztalatom, hogy a tizenéves meleg fiúk annyira félnek attól, hogy kiderül a melegségük, hogy ilyet véletlenül sem csinálnak. Kivételek persze vannak, de ők nagyon is nyíltan vállalják a szexuális vonzalmukat.

2014. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha mégis járnának, remélem nem tervezed, hogy közéjük állsz...
2014. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek nekem nagyon ismerősek...
2014. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hála istennek talán eljutunk oda, hogy férfiak is kimutathatják az érzelmeiket egymás iránt anélkül, hogy melegnek vagy férfiatlannak tűnnek.

Van egy haverom, aki meg szokott ölelni más férfiakat is találkozásnál, amire valaki tett egy vicceskedő megjegyzést (nem volt bántó egyébként), mire a srác annyit mondott: tökéletesen tisztában vagyok a szexualitásommal, úgyhogy attól nem érzem magam kevésbé férfinak, mert megölelek valakit.

2014. nov. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok, és amikor "megtudtam" rájöttem, próbáltam magamban is tagadni, nemhogy kimutatni az utcán.

Még most sem tudja szinte senki sem, még a közvetlen környezetemből sem, pedig már másfél éve van barátom

Ezt nem olyan könnyű beismerni, nemhogy nyilvánosan kimutatni

19f

2014. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem 10 másodperces ölelés miatt még nem kell melegnek nézni senkit, akkor sem, ha nagyon egymáshoz bújtak. Egyszerűen csak megélték a pillanatot, a szeretet és a szeretve lenni érzését. Nem ezen múlik, hogy meleg-e valaki vagy nem. Egyébként meg van baráti ölelés is a világon és szerintem erre szükség is van egy barátságban. Bármennyire is hihetetlen nem csak a szexualitás lehet az egyetlen oka a két ember közötti szeretetteljes interakciónak. Nem értem miért kell minden mögé a szexualitást feltételezni. Én is láttam már számtalan ölelkező srácot, olyat is akik nem csak egyszer ölelgették egymást, és nem is féltek szorosan megölelni egymást. Mégsem lettek tőle melegebbek. Egyszerűen csak barátok voltak, akik meg merték élni barátságuknak ezt az oldalát is és örültem neki, hogy nem szégyellik. Egy percig sem jutott eszembe hogy több lenne köztük barátságnál.
2016. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sziszipeter13 válasza:
Ilyet már én is tapasztaltam és csináltam is. Én meleg vagyok, és mindig megöleljük egymást a heteró haverommal. Ez pedig nálunk is a baráti szeretet kifejezése egymás között, mert olyanok vagyunk mint két tesó. Nincs abban semmi rossz. Szeretem megölelni, ez a barátság egyik jele. Nagyon jó barátok vagyunk. Szóval a két srác nem feltétlen meleg, hanem egyszerűen nagyon jó haverok egymással és az öleléssel mutatják ki. És még annyit, hogy én nyíltan felvállalom, hogy meleg vagyok, mindenki tudja róla, hogy meleg vagyok. A haverom is tudja, ő nem meleg és mégis ölelkezünk, mert nagyon jó haverok vagyunk.
2021. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!