Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is hisztisek vagytok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is hisztisek vagytok ha nincs szex?

Figyelt kérdés

10 honapja vagyok egyutt a parommal,a masodik ferfi az eletemben minden ertelemben,es most volt egy fertozesem,1 honapja nem szeretkeztunk mar es szornyen erzem magam,ugyerzem szuksege van erre a lelkemnek es testemnek is. A parom kozelsegere,erintesere,arra a 'meghittsegre,intimitasra',hogy erezzem magamban ot..Nagyon szerelmes vagyok,es tenyleg megvisel a szeretkezes hianya. Titeket is,vagy en vagyok a hulye?:D

17/L


2014. nov. 20. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is hisztis, nyűgös szoktam lenni. 20/F
2014. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy Hülye a fiatal szervezetnek szüksege van a szexre
2014. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hisztis, pedig 18 év alatt egyszer sem szexeltem


18/F

2014. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van párom, akkor nehezebben viselem, ha nincs szex, nyilván azért mert ez párkapcsolati gondokat is magával vonz, vagy eleve azok okozzák. Viszont szingliként sosem voltam még kiéhezve annyira, hogy hisztissé váljak tőle.
2014. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én elég hisztis vagyok miatta, mert eddig 22 év alatt nem szexeltem egyszer sem.


22/F


Komolyan, azt hiszed, csak neked szar? És az, aki fél emberek közé menni vagy valami más szorongás miatt nem talál partnert és így nő fel, az mit szóljon? Örülj neki, hogy van kivel szexelned 17 évesen. Amúgy meg nem értem, hogy gumiban miért ne csinálhatnátok. De ha annyira vágysz rá, akkor pettingeljetek kétszer annyit. Annyi mindent lehet egymással csinálni, nem hiszem el, hogy nem bírjátok feltalálni magatokat...

2014. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Senki sem mondta hogy csak nekem rossz,de engem tenyleg ugy megvisel hogy sirni is kepes vagyok.A nogyogyaszom az ovszeres szextol,pettingtol is eltiltott,pedig feltalalnank magunkat ne aggodj.Normalis hangnemben tettem fel a kerdest,nem tudom miert kell gorombaskodni.

Es nyilvan amig nem volt komoly kapcsolatom,nem voltam szerelmes,nem "igenyeltem" ennyire a szexet,ugyhogy neked mas a helyzeted...

2014. nov. 20. 18:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja,es amugy szorongasos-depresszios problemakkal kuzdok ket eve,panikbeteg is voltam egy darabig,tehat tudom sajnalni azokat akik hasonlo gonddal kuzdenek,es emiatt nem talalnak partnert.Engemis hatraltat a szorongas az eletem minden teruleten,parom az egyetlen igazi boldogsagom,ha vele vagyok enyhul jelentosen a szorongasom,lehangoltsagom..tobbnyire.(persze vannak ebbol is konfliktusaink,nem tudunk elmenni akarhova mert en a tomott buszon pl panikrohamot kapok konnyen,stb,de szerencsete tamogat es mellettem all..keresem a megoldast hogy "meggyogyuljak".)
2014. nov. 20. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Az óvszeres szextől való eltiltást megértem, na de a pettingeléstől?



"Es nyilvan amig nem volt komoly kapcsolatom,nem voltam szerelmes,nem "igenyeltem" ennyire a szexet,ugyhogy neked mas a helyzeted..."


1. Nem más, mert cserébe rohadtul frusztrál és elveszi az önbecsülésem. Ha lett volna már, akkor kevésbé szoronganék és több lenne az esélyem találni valakit.


2. Remélem tudod, hogy ez egy baromian lekezelő és ellenszenves duma, amit itt leírtál. Ez kb. a "majd egyszer kicsikém, ha majd te is felnősz és eljutsz az én szintemre és neked is lesz kapcsolatod, akkor megérted, miről beszélek"-szint. Persze, nekem más a helyzetem, mert én nyilván azt se tudom, milyen szerelmesnek meg szexre kiéhezettnek lenni, úgyhogy semmi baj, én még nem tartozom a klubba, nekem nincsenek olyan nagy problémáim.

2014. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igyekeztem nem lekezeloen es sertoen valaszolni pedig kelloen bokte a csorom a goromba hozzaszolasod. Nem azt mondtam,hogy neked nincsen problemad,hanem hogy mas jellegu mint az enyem..ne haborogj. minden jot ;)
2014. nov. 20. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!