Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok szerelmes lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szerelmes lenni. Ez egy átok. Soha, senkivel nem jöttem össze, akibe beleszerettem. Menekülök előle, de mindig megtalál. Mi a vaginavakargató sátánkoktélt igyak, hogy végre sose szeressek?

Figyelt kérdés
Én ilyen nagydumás gyerek vagyok, aki csábítgatja a lányokat, úgy ösztönből jövőleg, de igazából nem nagyon akarok összejönni senkivel, aztán, ha beleszeretek valakibe... Baj van! Mert sosem jön össze. Én már nem bírom ezt. K*rva eget az érzelmekbe!
2010. jan. 29. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem kellene igy felfognod..korod szabadna tudni?gyerekes ahogy felfogod..

egyszer eljön a nagy ö..ennek nem tud az ember parancsolni...

mindenkinek van egy kezdet s vég számára:)

21/L

2010. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem gyerekes, elkeseredett. Egyébként annyi vagyok, mint Te. :)
2010. jan. 29. 14:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok-

21évesen akkor ne legyél elkeseredve,..nekem is sirnom kellene mert 8honapja nem találok egy normális pasast??

mivel lenne jobb?

2010. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát, de az a baj, hogy én találtam, küzdöttem/küzdök érte, de utál, mint a szemetet.
2010. jan. 29. 14:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél példát rólam :P én még sohasem voltam úgy igazán szerelmes, sőt, a "bnőim" jó részénél semmit nem éreztem :) Együtt voltam velük, beleegyeztem a jelenlétükbe,de nem szerettem egyiket sem. Ha én képes vagyok nem szeretni, neked is fog menni :)
2010. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Basszus jó neked én lassan 8éve nem tudok szerelmes lenni senkibe.
2010. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
56% - értelek, de úgy csak max. kihasználnám őket.
2010. jan. 29. 14:23
 8/14 anonim ***** válasza:

elsö vagyok ismét...

az utolsonak..8éve nincs társad?nem voltál szerelmes?lehet félre értem

2010. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne kihasználás? Attól hogy nem szereted őket szerelemmel, az még nem jelenti azt hogy egyáltalán nem szereted :) Csináld úgy, ahogy én: beleegyezel a jelenlétébe, tudomásul veszed, de nem vagy szerelmes :)
2010. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak az a gond, hogy én szerelemből szerelembe megyek, és ilyenkor nagyon rövid az az időszak, amikor "tiszta" vagyok.
2010. jan. 29. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!