Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van vőlegénye, de szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van vőlegénye, de szerintem engem jobban szeret, megkérhetem a lány kezét? Nagyon szeretjük egymást, vele szeretném leélni az életemet.

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aztan mikor te leszel a volegeny ugyan ezt megcsinalja veled. Gondolkozz ember
2014. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:

hát ez jó egy kérdés

ha ő is ,akkor az lenne a korrekt ,hogy ezt közli a vőlegényével és lapátra teszi és utána folytatja veled

2014. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:
különben egy szenvedés lesz-lenne a házassága és tiszavirág életű lenne.......
2014. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként, azért van vele, mert engem csak utána ismert meg. Korkülönbség is van köztünk, sok, (ő az idősebb) de ez sem zavar minket. A pasija meg egy katasztrófa.
2014. nov. 20. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:

ilyen szituban két dolog alapján döntenek,ha van döntési lehetőségük,mert normális férfi inkább zsarol,de nem hagy döntést a nőnek,vagyis nem adja át neki az irányítást mert az a bukáshoz vezető út.

nah szóval a 2 férfi anyagi helyzete-jövője és a farok mérete a döntő itt.

2014. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban szeretne és veled szeretne lenni, akkor MÁR otthagyta volna. Szerintem csak áltatod és hitegeted saját magadat, hogy ő így meg úgy érez.
2014. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megkérni megkérheted, de vagy jól kiröhög, mert te csak szeretőnek kellesz neki, vagy csak szelíden rád mosolyog és azt mondja, csak egy futó kapcsolat voltál neki. De lehet, hogy szerencséd lesz és otthagyja a vőlegényét az oltár előtt.

Amúgy gondolod, hogy téged nem csalna meg, ha a vőlegényével megtette, te miért lennél kivétel?

2014. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"de szerintem engem jobban szeret"


Hát ez a baj hogy szerinted.Mellesleg nem férfi az aki lecsapja a másik kezéről a nőt, pláne ha már vőlegénye van.Az ilyen egy utolsó féreg.Te ne legyél az és ne tedd tönkre más boldogságát.

2014. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előbb fel kell bontania az eljegyzést.
2014. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!