Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmet vallott egy lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott egy lány. Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Gólyabáli keringőben táncoltunk. (Nem egymással)

Kb.3 mondatot beszeltünk összesen,ő inkabb mas fiúkkal haverkodott próbakon felém se nezett. Alacsony de nagyon nőies alakú,nepszerű lány és meg egy csendes,nem éppen jókepű fiú. Gólyabálon kicsit becsípve félrehívtak egy bnőjével es azt mondta hogy tetszem neki es jobban meg akar ismerni de nagyon vigyorogtak. Azt mondtam hogy most nem érek rá de majd keresem.

Szerintetek is inkább valami átveresre vagy fogadasra hasonlít ez mint egy valódi közeledesre?

18/F


2014. nov. 21. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Pia és barátnő segítségével próbált lépni. Nem hinném, hogy átverés lenne.
2014. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az hogy tetszel neki meg hogy szerelmet vallott, az nem ugyanaz. nem hinném, hogy átverés, 18 évesen elég ostobának kellene lenni ahhoz, hogy valaki ilyesmivel szórakozzon. de miért nem értél rá a gólyabálon?:D
2014. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha neked sem közömbös, akkor vedd komolyan. Ha bejön nyertetek, ha nem, akkor sincs gond.
2014. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet elszúrtad és rossz néven vette, hogy faképnél hagytad.


Másrészt én nem venném komolyan, ha barátnővel jön oda, piásan. Azt mutatja, hogy nem komolyak a szándékai... mert ha az lett volna, egyedül félrehív és nem piásan próbálkozik be. Én nagy tiszteletlenségnek vettem volna.

2014. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!