Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Ti milyen koroszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ti milyen korosztállyal ismerkedtek? Szerintetek mennyi az ideális korkülönbség?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyilván sablon választ vársz egy 15 évstől és egy 60 évstől
2014. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Max 4 évvel legyen idősebb a férfi. Nekem legalábbis így ideális.

20/L

2014. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Nekem az az ideális, ha kb. 10 évvel idősebb nálam a férfi. A velem egykorúakkal sose találtam a közös hangot.

28/N

2014. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Én 24 vagyok, a párom 30. Az ideális korkülönbség szerintem ennyi. Az előző kapcsolatomban 7 évvel volt idősebb a pasi nálam. Nekem ennyi kell, ezzel a korosztállyal jövök ki jól, a korombelieket pl túl éretlennek találtam mindig is. De: Szerintem ez személyiségfüggő. Nincs olyan hogy ideális ennyi, mindenkinél ez változó. Van aki a vele egykorúakkal jön ki jobban, vagy a nála fiatalabbakkal, esetleg a jóval idősebbekkel.
2014. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindegy, az embert nézem.

nálam 20 évvel idősebb férfi vagy 12 évvel fiatalabb srác mellett nehezen tudom magam elképzelni, de ha a helyzet úgy hozza, nem csinálnék belőle nagy problémát.

2014. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Minimum 10 évvel legyen idősebb a pasi, tehát 40-től jöhet szóba! 30 N
2014. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hiába a nők, ha komolyan gondolják, akkor érett pasi kell nekik :)
2014. nov. 21. 11:05
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is legalabb 5 evvel legyen idosebb a ferfi.

25L

2014. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nincs nekem idealis. De inkabb idosebbekkel talalom meg a hangot. 15 voltam mikor egy 18 eves baratom volt, masfel evig, elso nagy szerelem :) es most 17 vagyok es 26 eves volt a baratom, akivel a munkaja miatt szakitottunk.

Igazabol szerinten meg erettebben gondolkodom, mint a volt baratom. En mindig meg szerettem volna beszelni a dolgokat, o nem osztotta meg velem semmit, max konyorgesek aran.


Nem tudom mi lenne az idealid, de a max az a 26, mert teny,hogy ilyen korban(17) nekem a tanulassal kell foglalkoznom, egy 26 eves ember pedig mar nagy valoszinuseggel dolgozik es sajat elete van. Ez a kor mar kicsit sok volt, de ha igazan szeretjuk egymast, nem ez szamit.

Ha muszaj valasztani, az idealis az olyan 5-6 ev nekem.

2014. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mivel nő vagyok először engem választanak és utána látom,hogy kinek kellek.Hiába szeretnék olyat akinek nem kellek,tehát a korosztály mindegy,csak legyen meg a tűz az összhang és megértés.Persze én kivétel vagyok.Nem akarok megfelelni senki másnak,csak aki számomra nagyon fontos. (Ők pedig bárhogy szeretnek és elfogadnak.)
2014. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!