Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran csikiz meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran csikiz meg a pasid?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran csikized meg te őt? És mi a véleményed erről?
2014. nov. 21. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoktuk egymást szeretgetni sokféleképpen, de csikizni nem szoktuk egymást soha. Már gyerekkoromban sem szerettem, ha csikiznek.
2014. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább én csikizem őt. Ritkán ő is szokott engem. :)
2014. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem engedem, a rosszullét határán vagyok, ha csiklandoznak.
2014. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ö engem majdnem mindennap :D én őt ritkábban
2014. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem szokta, szerencse, mert pofán tudnám vágni aki csikiz, mindig is utáltam
2014. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utálom, de rám erőlteti és ebből veszekedések szoktak lenni..
2014. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még soha nem csikizett meg egy barátom sem, pedig volt, akivel 4 évig voltam. De őszintén szólva nem is hiányzik, mindig is utáltam.
2014. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alkalom szerint. Van amikor hülyéskedünk, jókedv közepette rövidebb, enyhébben. Ám intim helyzetben szinte mindig sor kerül rá. Nálunk előjátékban mindig benne van, tudjuk meddig izgalmas, erotika növelő, és mikor kell váltani. Soha ne szégyelld, hogy tudsz játszani, és a testtel bánni. Sokan nem is próbálták ki, és ítélkeznek. Ezt is osszad meg pároddal!
2022. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!