Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam el?

Figyelt kérdés

A sztori annyi röviden, hogy van egy nő akit szeretek. Amikor ismerkedtünk meg kapcsolatban állt az exével. Amikor feljelentették (az exe és a titkolt menyasszonya), akkor szóltam, hogyha megegyszer beszel vele akkor felejtse el, hogy esélye legyen a kapcsolatunknak.


Ezek után eltelt 4 hónap. Időközben egymásra találtunk és egy párt alkot(t)unk.


Tegnap azt mondta, hogy felkereste a fickó 2 napja és beszélt vele. Természetesen kiakadtam, de az igazi csalódás csak ezután jött. A szemembe állította, hogy ez a két alkalom volt, majd amikor beleolvastam kiderült, hogy végig kapcsolatban voltak.


Számomra ez azért ekkora csalódás, mert én mindig rendes voltam Vele, amíg a kutyajat setaltattam, a születésnapomon..., sorolhatnam, hogy mikor beszéltek.


Ezek után beultunk a kocsiba és elmentunk az exhez (persze én nem akartam csak ültem és ki sem szálltam), hogy megmondja Neki, hogy nincs miről beszelniuk.


Ezek után fogadkozott, hogy nincs több titok és csak azért beszélt vele, hogy "szivassa " azzal, hogy megadja neki a figyelmet vagy ilyesmi. No de én olvastam ezt és ez inkább őszinte érdeklődés volt és miután mindig talikat próbáltak / beszéltek le..., amiből állítólag egyik sem valósult meg.... .



Mit tegyek? Nem tudok bízni benne, de nagyon szeretem.



2014. nov. 21. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

en otthagynam, latszik rajta hogy nincs lezarva az exevel a dolog!


gondolj arra is ha te elmesz hosszabb idore, o leugorna dugni az exehez.

2014. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elegge elkatszotta a bizalmat.

En a helyedbe nem tudnek Mar vele maradni,meg ha szeretnem se.nem tudnek benne megbizni tobbet,az pedig alapja a jo parkapcsolatnak..

Ezek utan nekem hiaba mondana hogy egy talalka sem valosult meg..jah,persze!

2014. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"szóltam, hogyha megegyszer beszel vele akkor felejtse el, hogy esélye legyen a kapcsolatunknak."

ha nem teszed meg innentől nem vesz komolyan...csak úgy teszed a kijelentéseket, de nincs mögöttük semmi...


"amikor beleolvastam kiderült, hogy végig kapcsolatban voltak."

VÁLASZ: IGEN!!!!!!!!


nem volt őszinte és ki tudja mit titkol még...


"csak azért beszélt vele, hogy "szivassa""

inkább téged szívat...te vagy itt a palimadár akit csőbe húztak...

2014. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!