Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A családi kapcsolatokban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deákné Vászna kérdése:

A családi kapcsolatokban a nők igényesek, előrelátóak. Alaposan megfontolják hogy kivel kötik össze az életüket. De azt is látom, hogy ezek a nagy gonddal kiválasztott férfiak egy idő után taplók, bunkók, gyökerek, stb. lesznek. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Idézek egy menyasszony vallomásából. "A vőlegényem egy igénytelen durva, paraszt. De hozzá megyek, mert olyan haja van!" Nem értitek? Én sem.

Lehet, hogy a "válogatásnál" nem az ilyen külsőségekre kellene a legnagyobb hangsúlyt fektetni?



2014. nov. 21. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy alaposak! "Helyespasi" legyen, annyi fontos csak!
2014. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Én fektethettem volna a külsőségekre hangsúlyt bármikor, mert szerencsére mindig "címlapfiú" pasijaim voltak, tökéletes kockahassal és vállakkal, babapopsi arccal, stb. De mégsem bennük találtam meg az igazit, hanem egy nálam 16 évvel idősebb férfiban, aki bár szintén kora ellenére nagyon jó pasi, de nem áll meg ennyiben a dolog, hanem rendkívül intelligens, tanult, 3 diplomás, egyébként a szakmájában - nem csak itthon - elismert sebész. Nem utolsó sorban egy igazi úriember, mind megjelenésben, mind viselkedésben. Róla soha nem derülne ki, hogy egy tapló, igénytelen paraszt. Árad belőle az elegancia, a kedvesség, rendkívül megnyerő férfi, talán emiatt szerettem bele anno, és nem azért, mert még 38 évesen is volt olyan tökéletes kockahasa, mint az exeimnek.
2014. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát aki csak külsőségek alapján köti össze valakivel az életét az meg is érdemli, hogy "tapló, bunkó, gyökér stb." férje legyen.

Mellesleg normális nő nem hiszem, hogy így menne hozzá bárkihez is.

2014. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
A zsák általában megtalálja a foltját. Egy kapcsolatban a felek hatnak egymásra, jobb esetben emelik egymást, de sokszor lenyomják a föld alá, ilyenkor jön a bunkózás. Az ilyen kapcsolat már semmit nem ér, tovább kell lépni.
2014. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a férfiakra sokkal inkább jellemző, hogy a nő külsejére fektetnek nagyobb hangsúlyt. Azért én is ismerek olyan nőt, aki azért "választotta" a férjét, mert nagyon tetszett neki, ahogy egykezes fekvőtámaszt nyom a pasi. Többet nem is nagyon tudhatott róla, amikor rövid ismeretség után hozzáment. Persze el is váltak másfél év múlva csak ugye akkor már ott volt a pár hónapos csecsemő is.
2014. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy normális nő nem ezek alapján választ párt. Aki pedig igen, az meg is érdemli. Ezt egyébként mindkét nemre vonatkozóan mondom, mert bőven tudok példákat a másik oldalról is.


Én személy szerint már nagyon korán megtaláltam a páromat, aki aztán a férjem és a gyermekem apja lett. Nem, nem az a modellnek való fajta, de nem is ronda. Átlagos. Szerencsém volt vele. Mindkettőnknek vannak hibái, de nem bántam meg hogy a választásnál a személyiségét vettem figyelembe és nem a külsőségeket.

2014. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lányom barátnői között kettő is van, aki listát ír, hogy szíve választottjának milyen kritériumoknak kell megfelelnie. Az egyik megmutatta nekem. Megköszöntem a bizalmát és mosolyogva vissza adtam. 190 cm, szőke, kék szemű, szőr ne legyen rajta sehol, mekkora átmérőjű legyen a karja és hasonlók, de, hogy mint ember milyen legyen arról egy szó sem volt az írásban.
2014. nov. 21. 13:49
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
és mégis hány évesek a lányod és barátnői? gondolom 12-16-nál nem lehetnek idősebbek, ebben a korban ez pedig még normális, nem kell mindenen kiakadni
2014. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Engem a felségemben először az arca fogott meg. Mikor jobban megismertem, akkor már a személyisége volt a legvonzóbb. De hogy mekkora például a melle, az egyáltalán nem érdekelt.
2014. nov. 21. 13:55
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Miért férfiakban nincs ilyen szerinted?
2014. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!