Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még egy halvány remény, esélyem a srácnál?

Figyelt kérdés

Már fél éve egy helyen dolgozunk, először tökre odavolt értem ezt elég furán mutatta ki így későn esett le konkrétan akkor mikor besértődött rám, elég semmilyen voltam vele mert nem tudtam hova tenni a viselkedését. Azóta totál máshogy viselkedik velem, mint bárki mással, olyan rideg távolságtartó velem. Tudom h nekem kéne közelednem de közben már volt egyszer téma a kollegák között h bejön nekem mint pasi és az volt a reakciója h neki más csaj tetszik. Így méginkább félek közeledni mert mostmár totál nem tudom h azért ilyen e velem mert nem kellek neki és igy hozza a tudtomra, vagy azért mert ùgy hiszi h nekem nem jó, nem kell és ezért mert amugy elég válogatósnak hisznek pasi téren ami igaz is hiszen amióta az eszemet tudom ő az első aki ennyire tökéletes nekem mindenben. Közben meg egy másik csaj totál rástartolt, akinek van barátja, nem tudom minek hùzza a srácot de idegesít nagyon a pasi meg eléggé oda van érte, még arra is gondoltam h féltékennyé akar tenni, aztán meg h így akarja a tudtomra hozni h nem kellek neki. Most szerintetek mit tegyek, mindig eldöntöm h olyan leszek vele mint mással aztán majd lesz vmi, de ez a folytonos ignorálása kikészít. Totál el vagyok keseredve.:/ Először tök udvarias volt, ma már velem abszolùt nem az, mindenki mással pedig nagyon is.

24/L


2014. nov. 21. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem őszintén beszélj vele erről. Úgy vettem ki a szavaidból, hogy álltok annyira közeli kapcsolatban egymással, hogy odamehess hozzá és elmondhasd neki, hogy tudod, hogy nemrég még odavolt érted csak te ezt nem vetted észre időben és szeretnéd tudni mit érez most. Ha pedig valóban úgy gondolod hogy ő számodra tökéletes mindenben akkor végképp nem szabad annyiban hagyni hanem mondd el neki őszintén hogy te ugyanazt érzed mint amit ő érzett vagy még érez is. Ne hezitálj mert akkor semmi nem lesz belőle!
2014. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért már totál összezavarodtam, és egy munkahelyen ezek után nagyon kellemetlen lenne, ha mégis csak én képzelődtem de mikor mondta h "lemondtam róla" akkor esett le h rólam van szó. De ennek már kb 3 hónapja.
2014. nov. 21. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Akkor is jó lenne tisztázni a dolgokat a te érdekedben. Először is ő volt balf.sz mert nem bírta normálisan a tudtodra adni hogy mit is szeretne. És most persze veled bunkó és te érzed magad rosszul miatta. Ha valaha tetszettél neki és ő is tetszik neked akkor szerintem egy őszinte beszélgetés megoldhatja a problémát, lehet hogy csak nem mer megnyílni ezért neked kell nyitnod felé.
2014. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!