Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet úgy néz ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet úgy néz ki, hogy előléptetik, félek megfog változni. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Próbálok örülni neki, mert szeretem, de félek eltávolodunk egymástól?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki előléptetik,örülök neki,mert szeretem,de úgy érzem megfog változni,mintha már most más lenne,de lehet csak képzelődöm.Nyilván amit én keresek,annak akár a 3-szorosát is megfogja keresni,ami nem zavar,mert az elején ezt mát leszögeztük,hogy ez nálunk nem lehet téma,mivel összetartozunk,engem személy szerint nem zavar a pénz,hogy többet keres már most is,de féle hogy lehet őt zavarni fogja,bár eddig ismereteim szerint nem olyan,de mint tudjuk a pénztől az emberek megváltoznak,ami nem lenne baj,de ha nem együtt változunk,akkor baj lehet.De félek hogy átalakul az értékrendje vagy nem is tudom megfogalamzni,vezetői pozicóba kerül ráadásul.Nagyon böszke vagyok rá,de egyenlőre nehezzen kezelem.Hogyan kezeljem,vagy mi ilyenkor a megfelelő viselkedés?
2014. nov. 21. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

majd az igények kialakaulására kell figyelni

hirtelen kell neki majd ez -az, vagy azkár egy nagy(obb)ház és sajnálni fogja hogy miattad nem lehet belemenni a hitelbe, nem lehet fejlődni, de motiválni fog, hogy te ugyan miért nem pályázol jobb állásokat?

jah aztán meg babát akar..

2014. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ma 15:41



Engem már most is motívál,hogy jobb melót keressek,végülis az a normális hogy az ember jobb állást akar,ahol jobban keres,de így nem tagadom,eléggé motívál.Viszont én nem tudom mire találok olyan állást,már most 2-szer többet keres mint én,ami nem volt gond,de azért ha 3-szor fog többet keresni,az már megint más lesz.Elvileg ez nem zavarja,ezt a kapcsolat elején tisztáztuk,hogy a pénz nem állhat közénk!

2014. nov. 21. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogd fel a dolgot arról az oldalról, hogy most lehetőséged lesz egy személyiség mélyén rejlő tulajdonságok felszínre törését gyorsított folyamatban szemlélned. Képzeld el, mi történt volna, ha csak 10-20 évvel a házasságkötés után lépett volna fel ez a helyzet és esetleg azzal szembesülsz, hogy néhány közös gyerekkel a hátatok mögött esetleg egy új nő lenne a feleséged, mindenfajta ellenszenves tulajdonságokkal.

A lét és tudat filozófiai kapcsolatát most testközelből ismerheted meg a gyakorlatban. Biztos, hogy a barátnőd személyiségének olyan vonásai jönnek a felszínre, amelyek eddig is megvoltak, de most a pénz nyújtotta lehetőségek birtokában minden szempontból magasabb, parancsolói helyzetben fogja érezni magát. Magabiztosabb lesz irányodban is, esetleg egy más nőt fogsz megismerni benne. Mivel még nem évtizedes múltú a kapcsolatotok, ezért ez a hirtelen és gyors változás nyomot hagyhat maga után. Lényeg az, hogy te ne kezeld úgy a több pénzt, mintha az közös lenne és általában ezt a pénzkérdést kerüld. Ugyanakkor, mivel rád feltehetően több feladat fog hárulni a közösből, vedd ki a részed belőle. Emellett pedig igyekezz a kedvében járni, mert magasabb pozicióban egy nő is máshogy néz a körülötte levő férfiakra és te ne a hátsó sorban légy.

2014. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 15:50



Írtam privátot.

2014. nov. 21. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!