Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan balhéztam vele össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan balhéztam vele össze?

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolatom van, 20 évesek vagyunk (én vagyok a lány). A pasimmal nagyon ritkán találkozunk , ezelőtt 3 héttel. Ma jön haza, és mondtam neki, hogy kimegyek a vonat elé, hogy ne kelljen unatkoznia, míg a csatlakozásra vár (ez nekem fél óra utazás lenne csak oda). Erre közölte, hogy ne menjek be, mert az apjával elmennek a Sparba vásárolni és majd együtt mennek haza kocsival. Mondom oké. Azon akadtam ki, hogy ilyenkor ugye szombaton szoktunk találkozni, fél 8kor szoktam hozzá kiérni. Erre mondta, hogy ne menjek, csak délután, mert aludni szeretne, de mondtam, hogy nem értem, mert együtt is tudunk aludni, úgy még jobb is. Tehát kimennék hozzá délután, és közölte, hogy az apja haverjaival elmennek iszogatni szombat este. Tehát akkor sem tudnánk rendesen együtt lenni. Vasárnap délután megy haza. Tényleg ennyire nem vagyok neki fontos? SOS!
2014. nov. 21. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Őőő, magyartot nem beszélni?


Írd már le értelmesen, mi bajod!

2014. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tényleg ennyire
2014. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Összebalhézás az talán túlzás volt, ellenben ha felmerül benned a kétely és a bizalmatlanság (szeret-e ő engem?) az igen. Bennem is felmerülne. De talán a balhézás az túlzás.
2014. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!