Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit szólnátok, ha kiderülne a barátotokról, hogy néhány évvel korábban többször is igénybe vette a prostitúció szolgáltatásait?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy előtte csak csalódás érte, így ezt látta az egyetlen megoldásnak. Persze ma már nem büszke rá, de azóta sokat változott, és már képes újra normális kapcsolatra, mint ahogy azt veletek bizonyítja is.
2014. nov. 21. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszinte, ez értékelendő.
2014. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, de megbocsájtható ha már nem csinálja :)
2014. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ezen kívül minden tökéletes, és már évek teltek el azóta, akkor nincs baj. De ne beszéljen róla többet, mint amennyit nagyon muszáj.
2014. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. De ha olyan jól meglennénk együtt, akkor nem problémáznék rajta.
2014. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem kiábrándítana.
2014. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy problémát csinálnék ilyenből, ha nem sunnyogna ezzel kapcsolatban.
2014. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem ez mivel rosszabb, mint valami buliban összeszedni egy csajt egy éjszakára. Ha nem az utcán szedte össze a csajt, akkor ráadásul volt gumi is, meg talán a csaj néha szűrésre is jár.

Egy partyribinél sose lehet tudni, hány f...sz járt benne, és azoknál még a gumi sem mindig dívik...

2014. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ez nem fér bele...kiábrándulnék. Plusz legalább annyit kérdeznék tőle, hogy ugye rendesen védekezett, és nem szedett össze semmilyen betegséget...
2014. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7#
2014. nov. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha kipróbálta, az belefér.

Ha rendszeres (volt), nem hiszem, hogy tudnék benne bízni.

2014. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!