Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom kikészít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom kikészít?

Figyelt kérdés
megcsaltam 2 éve és most a barátnőm szeretné,ha mennék vele bulizni de a barátom nem enged mert,hogy pasiznék meg a barátnőm nemrég szakított és biztos pasizni fogunk de volt hogy elengedett nemrég nem értem most miért ilyen nem akarok nyugdíjasként minden hétvégémet itthon tölteni évek óta ezt teszem..:( de veszekedni se akarok mert szeretem de akkor meg szakít velem,ha megyek és nem tini vagyok 22éves
2014. nov. 22. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy szeretheted ha megcsaltad?
2014. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menjen ő is, és akkor látja, hogy nem csinálsz semmi rosszat.
2014. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja hát de ő mindig dolgozik holnap is megy ebből is elegem van,hogy mindig dolgozik soha nem csinálunk semmit pénze sincs soha semmire ez így egy nagy szenvedés,unalom.Barátai sincsenek akikkel elmehetne külön.
2014. nov. 22. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Csinálj azt, amit jónak tartasz. Ha kikészít, akkor nem barátod. Ha megcsalod, akkor sem.
2014. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
gondoltál volna ilyen elyzetekre mikor megcsaltad.
2014. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
menjel, latszik benne van a veredbe, ugyse tudod turtoztetni ha viszket!
2014. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon illetek össze.
2014. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ez jó neked, akkor ücsörögj otthon egyedül tovább. Ha nem jó, akkor meg te is tudod, hogy mit kell tenned.
2014. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts...tul sok a problémád a pároddal.. ( hacsak nem tudod vele megbeszélni )


Valahol megértem,hogy nem bízik benned,valahol viszont nem,hogy minek folytattátok ha nem tud már bízni benned...?

2014. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!