Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha félek, hogy elveszítem?

Figyelt kérdés

A barátom kórházba került és nem tudják mi a baja de durva allergia jött ki rajta pedig semmire nem allergiás és bent is tartották a kórházba és félek,hogy meg fog halni azt mondta a doktornő,hogy nem jöhet haza mivel,ha a nyelőcsöve dagad be nem a szeme akkor megfullad mondjuk én tudom,mit kell tenni de akkor is nagyon félek, meg oké,hogy kórházba van de ,ha nem tud szólni,hogy rosszul van na meg ha szól is ezek a lomha nővérek aztán pont leszarják..

Nagyon aggódom miatta mert már egy ideje mindig van valami baja.


2014. nov. 23. 10:43
 1/1 anonim válasza:
Együtt érzek veled. Hasonlóan gyötrődnék én is. Amit tenni tudsz hogy mellette vagy, amikor csak teheted. De bíznod kell az orvosokban, ha otthon lenne és ott jönne rá roham nem biztos hogy szakszerűen tudnál segíteni. Ha vannak szobatársai, akkor egymásra is tudnak vigyázni és jelezni a nővéreknek ha baj van. Próbálj erős lenni és bízni.
2014. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!