Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok egy lányba, az egyik nagyon jo baratnombe. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mindenképpen nehéz ügy. Ha összejöttök ne feledd: utána már nem lehet barátság.
2014. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem hulyeség amit irt az első. én jóban vagyok az exemmel. eleinte utáltuk egymàst, mostmeg ha valamiben nem vagyok biztos v segutseg kene olyankor hizza fordulok.
2014. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Nem azt mondtam, hogy nem lehettek utána JÓBAN de BARÁTSÁG nem lehet utána. Mármint IGAZI barátság. Bár nálam a "barátság" jelentése több mint puszta "jóban levés" meg néha beszélgetés unalmas dolgokról mint zenék, filmek, közéleti dolgok. Meg 1-2 fontosabb történés a 2 személlyel

2014. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tanácsom a következő , eddig haverként közeledtél felé,, és valószínűleg ő is haverként áll hozzád. ha most hirtelenen lerohanod hogy "baby én szeretlek" akkor megijed és biztos hogy nem csak hogy nemet fog mondani de még el is fog kerülni... tedd azt hogy keményíts be és váltsál stílust a szeme előtt. de ne nyálas nyomulós stílusra. hanem vagány életrevaló, ez hősszúidő munkája de csak így van esélyed, és persze még csak ne is sejtse hogy neked mi a terved mert akkor kakukk neked barátom.
2014. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

SOHA nem lesz olyan jo baratsagotok mint előtte volt h ha összejöttök.

de legyunk optimisták... ne is legyen utana szükségetek CSAK baratsagra... hanem h ha összejöttök maradjatok is együtt örökre :)

(tapasztalatbol beszelek)

2014. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!