Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nagyon kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nagyon kellemetlen ha a randevú-vacsora partnered nem ismeri a borokat?

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok és elég puccos étterembe van meghívásom, félek, hogy kellemetlen helyzetbe kerülök emiatt, főleg,hogy nálam jóval idősebb a vacsora partnerem.

Nagyon ciki az ilyen? Vagy egy idősebb férfinak már inkább nyűg és kellemetlen "tanítgatni" a fiatalabb partnert ha mondjuk a későbbiekben párkapcsolatra kerül a sor?


2014. nov. 23. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne kellemetlen?
2014. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ne dugasd magad gazdag, öreg facikkal.
2014. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
pénz szagot ézek...nem lesz ciki, ha meg akar fektetni nem fog csesztetni h nem ismered a bort amivel leitat
2014. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tervezem ilyen irányban lezárni az estét és egy pohárnál többet sosem iszom, de köszönöm, hogy más ezt jobban tudja helyettem.
2014. nov. 23. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Nőként írom: puccos helyen a férfi választja a bort, a pincér nem tőled fogja megkérdezni! A férfinak kell tudnia, mihez mit illik... és illik tudnia, a nő mit szeret, tehát valószínűleg meg fog kérdezni.


A fajtákat nem kell ismerned, de azt csak tudod, milyet szeretsz? Fehéret, vöröset? Édeset, félédeset, szárazat, esetleg muskotályosat, vagy egy könnyed rosét.... Ha ezt tudod, egy ilyen helyre járó férfi már ez alapján fog tudni választani...

Azért ha csirkét eszel, utána ne akarj testes vöröset! :D


A férfiak szemében változó... Van, aki minimális ismeretet elvár, van, aki szemében aranyos, hogy gyámoltalan vagy ilyen téren...

2014. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
haszonleső nők mintapéldányai vagytok
2014. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy elég fiatal vagy?
2014. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igyál mást ne bort.

Amúgy én se ismerem a borokat és valószínű nem is fogom mert nem szeretem.

Egy idősebb pasi meg pont tanítgatni szereti a butus"kislányokat:)

2014. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég, ha ő ismeri a borokat, és ajánl számodra valamit az ételhez. Azok a párok, akik közül egyikük sem ért hozzájuk? Ott pedig a pincér, vagy a sommelier ajánl. Semmi kellemetlen nincs ebben. Egy rosszul kiválasztott bor az ételhez kellemetlenebb. Én sem értek hozzájuk különösebben, a párom viszont szereti a borokat, így mindig rábízom a döntést, és mindig jól járok. Nálunk is nagy a korkülönbség, de az exem, aki 4 évvel volt nálam idősebb, ő is értett valamennyire a borokhoz, tanult is róluk. Ez nem kor, és anyagi helyzet függő. Illetve ha a kérdező lány szexelni akar, bor és puccos étterem nélkül is fog. Én is megtettem a 18 évvel idősebb párommal az első randin, pedig sehova nem mentünk és fogalmam sem volt az anyagi helyzetéről, csak a lakásáig jutottunk, ahol még a villanyt se kapcsoltuk fel, úgy estünk egymásnak. Nem kellett megvillantania a bankszámláját. Ezt az előző válaszolóknak írom.
2014. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!