Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudok kivívni egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok kivívni egy kis tiszteletet?

Figyelt kérdés
Barátnőm úgy érzem nem tisztel, néha már szégyell is. szoktam hülyéskedni és sokat szoktam nevetni ennyit rólam :) az utóbbi egy hónapban rám szált teljesen. vittem neki ajándékot és kértem hogy úgy ne használja mert tönkre megy erre kiakadt, szüleimmel csúnyán beszélt kértem még egyszer ne tegye erre is kiakadt. ismerősök előtt folyamatosan lehülyéz le butáz. na tehát mivel nem adom fel a meccset, mivel azért jó a szex és maga módján szeret engem. így elhatároztam hogy stílust váltok, úgy hogy ő ne sejtse,tudom hosszú kemény munka lesz. de mi a megfelelő arany középút a kedvesség és a giciség közt. hogy tudom elérni hogy jobban tiszteljen??
2014. nov. 23. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Indíts egy pártot, legyen ez a szlogened:

Üzenjük a nőknek, több tiszteletet a férfiaknak!

2014. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok ember csak akkor változtatja meg a másikhoz való hozzáállását, ha úgy érzi, hogy elveszíti a másikat. Amíg azt érzi, hogy te vele vagy annak ellenére is, ahogy bánik veled, addig ha fejreállsz is, marad minden a régiben. Nem kell szemétnek lenned, nem kell féltékennyé tenned, de éreznie kell, hogy nem ragaszkodsz hozzá minden áron, csak ha te is megkapod ami neked fontos.
2014. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bétbózütőkkel, meg ilyenekkel!
2014. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alazd meg
2014. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!