Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ok a szakításra? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ok a szakításra? Szerintetek kiábrándító?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha igazán szeret a párom akkor szakítana velem az otthoni körülmény miatt? Konkrétan a házunk miatt mert kicsi nagyon és nem a legjobb..fürdőnk sincs, viszont mindennap fürdünk, nem vagyunk retkesek, kaja mindennap van, jól és élünk véleményem szerint mert tényleg minden megvan, csak a ház olyan amilyen..

szerintetek?


15 éves vagyok, barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt.


2014. nov. 23. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, gusztustalan dolog lenne.
2014. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez nem ok. Ha nem tetszik neki akkor igy jart, nem nekj kell ott elnie. De veled jar nem a hazzal...

Hol furdotok ha zuhany sincs?

2014. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
ha igazán szeret valaki az megoldja a problémákat, nem pedig szakít miatta
2014. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha emiatt szakít, akkor valószínűleg nem szeretett igazán, csak a felszínek miatt. Nem téged szeret / szeretett, hanem azt h jár egy lánnyal. Mivel ne te vagy a fontos a dologban, hanem a felszínek, ezért nem tud dicsekedni másoknak h milyen lánnyal jár.


Ha vki tényleg olyan nyomorék h emiatt szakít, akkor ott másról van szó. Ez nem igazi volt...

2014. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, emiatt ne aggódj :)
2014. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

"fürdőnk sincs, viszont mindennap fürdünk"


Hol? A konyhában lavórban mint anyámék 1954-ben van kint az udvaron az esővizes hordóban?


Na jó nem genyulok, tényleg érdekel hogyan oldjátok meg.

2014. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Szia, miért ő jobb körülmények között él? Amúgy nem. Én már szakítottam azért fiúval (bár idősebb vagyok nálad), mert nem láttam azt, hogy egyáltalán ki akarna törni "rossz" körülményéből. (Itt nem arra kell gondolni, hogy csóró vagy valami, hanem mert anyuci pici fia volt, és semmi félre tett pénze nem volt túl a 30-on. Magát nem tudná fent tartani, nem hogy még egy családot) Bár neked még ilyeneken nem kell agyalnod. Ha szeret, magadért szeret, nem a körülményeidért.


sok sikert!

2014. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok


Bocs, te vagy a fiú és ő lány. Ugyanez a helyzet fordítva is...

2014. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Könnyen.

Melegítünk vizet és kádban :D

retro de jóxd

2014. nov. 23. 13:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Te 15 évesen együtt élsz a barátnőddel? :O A családoddal mi van?
2014. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!