Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy csak azért nem akartatok elengedni valakit, mert nem tudtátok elfogadni, hogy más úgy érjen hozzá?

Figyelt kérdés

Nem működik, viták vannak a semmin, nem tesz semmit a kapcsolatért. El akarom felejteni, de nem tudok belegondolni, hogy más úgy érjen hozzá, hogy más ölelje, csókolja...

Talán idővel elmúlik és elfelejtem...


F


2014. nov. 23. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést
2014. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt, de legyőztem magam, és elengedtem. Azóta nem önmaga, mint a verebek csiripelték.
2014. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem tudtam elengedni,mert nagyon szeretem,és bevallom,igen,benne volt az is,hogy fájt volna mással látni.Aztán egy napon belém döfte a kést,a szemem előtt zajlott,ahogy mással kezdett ki,miközben engem már levegőnek nézett.A mai napig is fáj,de végre elengedtem,mert szerelmes vagyok belé,és azt szeretném,ha boldog lenne.Bár az ő szemében én már valószínűleg végleg egy senki vagyok.Én mégis a javát akarom.Bár szép lassan belepusztulok a hiányába,néha úgy érzem.Mondjuk ezt ő soha nem fogja érteni,mert nem is érdekli...Senkinek sem kívánom ezt az érzést,persze azért sokan megélik sajnos.
2014. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen amikor a baratom megcsalt..
2014. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!