Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen pofátlan szuka?

Figyelt kérdés

Adott egy lány. Komoly kapcsolata van, együtt élnek. Viszont vannak fiúbarátai is, akikkel nem találkozgat, csak chatel néhanapján. Jó a személyisége és csinos is, ezért sokan vonzódnak hozzá. Páran bevallották neki, hogy szerelmesek belé. Erre ahelyett, hogy letiltotta volna őket, még beszél velük. Az egyiknek még azt is merte "tanácsolni", hogy keressen egy csinos barátnőt, és akkor barátok maradhatnak.


Nem botrányos egy ilyen szuka, hogy trófeaként gyűjti, és számolgatja, épp hány pasi szerelmes belé?


2014. nov. 23. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Csak elkeseredetten próbál barátokat szerezni, viszont valószínűleg csak ahhoz ért, hogy behülyítse a pasikat, hogy lehet köztük több, ezzel próbálja megfogni őket barátként.
2014. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy... MEg kéne szakítania mindenkivel a kapcsolatot, csak azért mert ők éreznek valamit?

ÉS persze, hogy azt tanácsolta, hogy keressen magának egy csinos barátnőt.


Teljesen okén kezelte a helyzetet.


Ha mindenkit kizártam volna az életemből, aki valaha is érzett irántam valamit, akkor alig lenne ismerősöm.


Szerintem felnőtt emberek vagyunk, és tudjuk kezelni az ilyen helyzetet.

Nyilván tudják, hogy komoly kapcsolatban van, akkor nem várhatnak túl sokat.

Elmondták, hogy mit éreznek, a csaj meg hogy ezt nem viszonozza. Innentől a srácok dolga eldönteni, hogy akarnak e tovább beszélgetni vele vagy sem.

A csaj elmondta, hogy mit gondol.



Nem értem a problémádat.

2014. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gondolkodásmóddal inkább te vagy a botrányos!A csaj őszinte volt,nem ígért senkinek semmit,nem találkozgatott mással.Pusztán azért meg,mert szerelmesek belé,nem kötelező bunkó módon tiltogatnia.Ha ezt tenné,akkor meg azért lenne szemét.
2014. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Se nem botrányos, se nem pofátlan. Ha bírok valakit, és jó barátnak tartom, miért szakítanám meg vele a kapcsolatot? Nyilván ha többet érezne irántam, megmondanám, ahogy a lány is, hogy barátom van, komoly kapcsolatom és nem tervezem ezt másért feldobni. Lépjen tovább, de ettől még nem fordítanék hátat neki. Ha ő jobbnak látná, ha nem beszélnénk többet, mert esetleg könnyebben felejt, természetesen elfogadnám, de én magamtól nem javasolnám ezt.
2014. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!