Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire jó neki ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó neki ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 évig voltunk együtt, kb 7 hónapja mondta ki ő, hogy nem megy tovább.Kevés számára az az érzelem, amit én nyújtani tudok.Ebben valamennyire igazat is adok neki.Én nem akartam, hogy vége legyen, így hagytam, hogy történjenek a dolgok.A szakítás után is folyamatosan keresett, napi több telefon, e-mail.....

Elvitt nyaralni Spanyolországba, Ausztriába, de végig azt mondta, hogy nem szeretne kapcsolatot.Ennek ellenére én nagyon nem ezt éreztem, érzem.Mi ennek az értelme?Miért nem keres inkább mást ha tényleg így gondolja.


2014. nov. 23. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdek. Míg nem talál mást. Utána nézd meg.

Már akkor hibáztál, mikor elfogadtad a meghívását a nyaralásokra. Ha nem fogadtad volna el, esélyes lettél volna többre a pasival. De így ugyan olyan lotyószintre kerültél, mint azok akik a pasi pénzére utaztak eddig is.


Ezt elcseszted. Ennél a pasinál nő nem leszel többet, unaloműző, csak ez . Akár hogy játszol.

2014. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belevitt a saját kis játszmájába,mert nem akadt más.Csak hogy ne veszítsen el teljesen,talonban tartson,elmondhassa,hogy van valakije.Igazat adok az első válaszolónak.Ha tényleg kellenél neki,veled lenne.
2014. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok exemmel. Előtte távkapcsolatban voltunk, ritkán találkoztunk, nem igazán tudtuk kifejezni az egymás iránti érzelmeinket, és így jobbnak is láttuk, ha a hivatalos kapcsolatnak véget vetünk, hogy ezzel esélyt adjunk egymásnak, hogy ha jön valaki, akkor új kapcsolatot tudjunk kezdeni. De ugyanúgy találkozunk, szexelünk, utazgatunk, de ugyanúgy ritkán, mint előtte. Ebből normális kapcsolat egyelőre nem lehetne, amíg 150 km van köztünk és mindketten elfoglaltak vagyunk. Nekem van más, közelebb, akivel csak szex van köztünk. Nyilván neki is van ott valakije, de erről nem beszélünk, ha együtt vagyunk. Hogy mire jó ez mindkettőnknek? Pótlék, amíg nincs komoly. Nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában, később talán működhetne is, mint kapcsolat, de ez még a jövő zenéje. Egyelőre csak ennyi fér bele, de a szakítás után se akartuk teljesen megszakítani a kapcsolatot, ahhoz túl jó együtt.
2014. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekünk is távkapcsolat volt.A ti esetetekben jól alakult így, hogy ezt külön tudjátok választani, de én úgy érzem mi csak toporgunk egy helyben, nem lépünk mások felé, legalább is én nem tudok így.És nem látnám azt sem, hogy ő nyitna más felé.
2014. nov. 24. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!