Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg azt kéne kamuznom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azt kéne kamuznom, hogy férjnél vagyok?

Figyelt kérdés

Elég attraktív nőnek tartanak, sok ismerősöm, barátom rendszeresen próbálkozik nálam, pedig tudják, hogy kapcsolatban vagyok. Nem szoktam hülyíteni senkit. Nem találkozgatok más pasikkal, néha beszélek pár barátommal, de nagyon ritkán. Egy barátom évek után megkeresett, hogy nem tud elfelejteni idő és távolság ellenére sem. 2szer beszéltünk azóta (ő keresett), én nem keresem, szórakozzon, élje az életét, engem meg felejtsen el, annyi nálam jobb nő szaladgál az utcán, csak észre kéne őket vennie.

Erre egy másik barátom, akiről úgy tudtam csak barátként tekint rám, jól kiosztott, hogy miért kell mindenki életét tönkretennem, miért lételemem a csábítás, aljas viselkedés, hogy hagyok másokat belém szeretni, és nem kicsit egós is. Inkább mondjam azt, hogy férjnél vagyok, az nem fog nekik annyira fájni, Vagy ami még jobb: menjek férjhez gyorsan, és fejezzem be a trófeagyűjtést.

Nem csábítottam el senkit, nem akarok felszedni senkit, kapcsolatom van.


Miért hiszi mindenki azt, hogy ha sokan vonzódnak hozzám, akkor biztosan én csábítom el őket?

Ha azt mondom, férjnél vagyok, talán nem fognak ugyanúgy belém szeretni, vagy mi?


2014. nov. 23. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

nem sokat írtál a kapcsolatodoról a pároddal.

de szerintem mivel vele jársz, ha nem küldesz félreérthető jeleket másoknak , akkor vessenek magukra amiért beléd szeretnek.

emiatt felesleges lenne megházasodni, nős/férjezett embereknél is szoktak próbálkozni

2014. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A párommal együtt élünk, viszonylag jó a kapcsolatunk. Néha vannak gondjaink, de kinek nem. Ettől persze eszemben sincs elhagyni vagy lecserélni.
2014. nov. 23. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Megnyugtatlak, én férjnél vagyok, és ugyanez folyik itt is.

A különbség annyi, hogy azt hallgatom, minek mentem férjhez, milyen szemét vagyok :)

Ez a szépség átka :D

2014. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pont most volt egy ehhez hasonló kérdés, csak az idióta barát szempontjából..Ott sem értettem a reakcióját.


Mintha te tehetnél róla..


Éld tovább az életedet ugyanúgy, mint eddig. Ha beléd szeretnék, az ő bajuk.


Ha minden embert kizártam volna az életemből, aki valaha is érzett irántam valamit, akkor alig lenne barátom/ismerősöm.

Aki ezt nem tudja kezelni, az vessen magára.


NEm egy olyan jó barátom van, akiknek tudom, hogy tetszek, netán ennél többről is szó van, sose gondolkozok ezen. Heti szinten beszélek velük, nagyon szeretem őket, mint barátok. Ennyi. Tudják, hogy párom van, tudják, hogy ha nem lenne, akkor sem lenne esélyük nálam, mint férfi, innentől az ő dolguk ezt kezelni.

Soha nem adtam nekik jeleket, amivel félrevezethettem volna őket.


Aki meg neked esik, hogy miért teszed tönkre mindenki életét... rendkívül elkeseredett lehet, de ez nem a te sarad.


Nem kell hazudni, éld tovább az életedet, mint eddig.

2014. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem hazudnék, élném az életemet. Viszont az is lehet, hogy tényleg te vagy kétértelmű. Azért ha többször előfordul ilyen, az nem véletlen. Velem is sokszor előfordult az évek során hogy valakinek megtetszettem / belém szeretett. Volt, ahol én voltam a saras, mert félreérthető voltam. Ott volt is szemrehányás. Viszont amikor megtanultam távolságot tartani, nem történt több számonkérés. Tehát egy alkalmat elhiszek, de ha többször fordul elő ilyen, ott valamit te is rosszul csinálsz.
2014. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De azert kedves vagy, nem?

Velem mindig ez van, de mar rajottem, ha kedves vagyok a pasikhoz, az fix, h felreerti es mar mozdul is ram. Pedig en csak nem akartam paraszt lenni. De ha vegul igy is-ugy is az vagyok... :-/

2014. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam is félreértik a kedvességet. Pedig mindenkivel kedves vagyok, nővel, férfival, öreggel, fiatallal. Ez nem jelenti azt, hogy mindenkit meg is akarok dugni.
2014. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. És ne is kamuzz, úgysincs semmi értelme. Az, hogy kapcsolatod, élettársad, férjed van, senkit nem fog érdekelni, aki rád akar mozdulni. Én egyébként próbálkoztam vele. Tudod, mi volt a reakció? "Nem baj, úgyse fogja megtudni". Csak lestem és nem hittem el, hogy komolyan ezt mondja :D
2014. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de ha 20 felett, akkor igencsak naiv vagy.


"Erre egy másik barátom, akiről úgy tudtam csak barátként tekint rám, jól kiosztott, hogy miért kell mindenki életét tönkretennem, miért lételemem a csábítás, aljas viselkedés, hogy hagyok másokat belém szeretni, és nem kicsit egós is. "

Nem veszed észre, ha egy férfi vonzódik hozzád és belemész egy-egy mélyebb lelki kapcsolatba barátság címén, pedig a férfi már rég többet akar.

Lehet férfi-nő barátság, de ha nem akarod, hogy több legyen belőle, hogy a másik becsapottnak érezze magát, mindig tartsd érzelmileg a kellő távolságot.


"Egy barátom évek után megkeresett, hogy nem tud elfelejteni idő és távolság ellenére sem."

Vele sem kell lelkizni, hanem egyértelműen elutasítani: van egy komoly kapcsolatod, más nem érdekel.

Ha erősködik, hogy azért tartsátok a kapcsolatot, akkor meg kell mondani neki, hogy ne haragudjon, ennek semmi értelme.


Azt meg minek kamuznád, hogy férjnél vagy? Ha az nem tart vissza valakit, hogy kapcsolatban vagy, ez sem fogja.


Annyi az egész, hogy határozottnak kell lenni. Nem bántónak, ha nem muszáj, de ha másképp nem megy, attól sem kell félni, hogy esetleg megsérted a másik érzéseit. Hiába mondod, hogy nem akarsz a másiktól semmit, ha ő úgy veszi le, hogy nem vagy biztos magadban.

2014. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg a kedvesség és nyitottság az oka. Én elég rideg nő vagyok, szarkasztikus, kedvesnek egyáltalán nem mondható - legalábbis az idegenekkel. Így ha valaki rámmozdul, aki idegen, vagy csak teljesen hidegen hagy, akkor nagyjából elég egy mondatot mondanom olyan hangnemben, ami nálam egy teljesen alapvető stílus, és soha többet nem próbálkozik. Egyébként valószínűleg én is pórázon húznám magam után a rajongókat, mert az első próbálkozásig naponta jut el valaki, még akkor is, ha az ABC-ben lisztet veszek. Így viszont időben elkopnak mellőlem, még mielőtt félreértés történhetne és még nagyobbat koppannának. Általában ez is nagy koppanás szokott nekik lenni, hogy egy szép nő hogy lehet ilyen undok, és ez ki is ábrándítja őket annyira, hogy békén hagyjanak utána.
2014. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!