Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám rávenni a barátomat, hogy sportoljon?

Figyelt kérdés
Jó a kapcsolatunk, de egyre jobban zavar, hogy nincs szép, izmos felsőteste. Most még fiatal, de ahogy öregszünk, egyre nehezebb lesz karbantartania magát, és ha már most nem tesz érte semmit, nem tudom, mi lesz később. Nagyon lehangol az izmok hiánya. Próbáltam elhívni, hogy edzen velem, de nem érdekli a dolog. Erőltetni nem szeretném, és attól is félek, hogy megsértem. Mit tegyek? Én 27/L ő 28/F
2014. nov. 23. 15:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
hááát,edz folyamatosan..te is,és hátha kedvet kap. Dagi vagy vékony?
2014. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy imádod az izzadt testét és minden vágyad az hogy úgy szeretkezzetek :D
2014. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%

szerinem meg pont, hogy meg kéne sérteni.

Az tud csak eléggé ösztönző hatású lenni.

Nyilván nem szidalmazásra gondoltam, hanem pl ahogy itt leírtad, úgy elmondhatnádneki.

2014. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

mi a rákért kéne megsérteni?

miért nem lehet megkérdezni, hogy akar-e gyúrni?

vagytok olyan viszonyban gondolom

2014. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Belehet ezt jól is adagolni, csak ne legyél követelőző.


Ha most pl. lenne barátnőm, és így odajönne hozzám, hogy edzek és meg is sértene, akkor biztos azt mondanám, keress egy olyan pasit aki izmos.


De ha valamit valamiért alapon megy, akkor benne lennék. De semmiféleképp ne sértsd meg és ne legyél követelőző.

2014. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%
Eddig se volt izmos de most hirtelen már nem jó neked.Valamire rá kell fogni miért fogsz szakítani mert különben túl nyilvánvaló lenne hogy te vagy a lotyi.
2014. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Edzetek együtt
2014. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Én megmondom neked őszintén, hogy bármennyire is szeretnék egy nőt, nem gyúrnám ki magam azért, mert neki ez a vágya. Ha összeállt velem úgy, ahogy vagyok, akkor ugyanmár ne akarjon megváltoztatni. Ha tudta milyen vagyok és kellettem úgy is, később is legyek úgy jó.

Amúgy is utálok szimpla hiúságból szenvedni. Mert ha komolyabb, értelmesebb célja lenne, az megint más...


23/F

2014. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
66%
Persze, szóljon neki. Viszont fordított esetben meg hogy megsértődne a nő, hogy "mivan már így nem is tetszem neked, fogadj el olyannak amilyen vagyok, blabla"...
2014. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Én járok konditerembe, és őt is hívtam, de nem akar jönni. Nem vagyok lotyi és szakítani sem akarok, de két év együttlét után már nincs az a lángolás, nem érzem ugyanazt a vágyat. Nem a testébe szerettem bele, de jó lenne, ha azt is szerethetném is kívánhatnám.
2014. nov. 23. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!