Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általánosságban véve, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban véve, vajon számunkra a férfiak számára, a külső kevésbé mérvadó?

Figyelt kérdés

Nyilván kell valami ami megfogjon benne, de összességében, én több olyat láttam, hogy helyes sportos srác, egy kevésbé csinos lányt választ.

Én senkinek nem küldök képet, de itt vagyok egy példának én is, sokan nem értik miért ezzel a lánnyal vagyok, amikor találhatnék sokkal szebbet. Én erre csak azt tudom mondani, nem minden a szépség, személyiségileg nagyon passzolunk, és a kémia is tökéletes akkor meg?


Fordítva azért viszont kevesebb ilyet látni, aztán lehet én tévedek, erre azt is lehet mondani, hogy sok férfi igénytelen és lejjebb tette a mércét, de szerintem hülyeség....


2014. nov. 23. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon provokatív a kérdésed. A megfigyelésed pedig a legkevésbé sem reprezentatív, én például sokkal többször látok olyan párt, amelynek a női tagja külső jegyek szempontjából jóval a férfi felett áll. Mégsem vonok le ebből ilyen jellegű következtetéseket, mint te.


Egyébként ha nagyon bele akarsz menni, evolúciósan a férfi számára sokkal fontosabb a külső, mint a nő számára.

2014. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a külső az első benyomásnál mérvadó csak. Hosszú távon sokkal jobban számít, hogy szellemi partner is legyen egy hölgy, nem csak fizikai. A szépsége 2 dolog igaz: egyik az hogy relatív, a másik meg az, hogy mulandó.
2014. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakran látni szép,és kevésbé szép külsejű párokat egymás mellett,de ez nyilván azért van,mert nem minden a külső.Nemtől függtelenül szerintem elég sokan gondolják ezt így.
2014. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a kérdés alapvetően ostobaság. A nagy számok törvénye szerint mindenféle kombináció létezik, példának okáért, én is tisztában vagyok a külsőmmel, és szerintem a barátnőm sokkal jobb nő, mint amennyire én jó pasi lennék. Egyébként pedig a szépség eléggé szubjektív tulajdonság, főleg egy párkapcsolati szinten. Arról nem is beszélve, hogy engem speciel irritálnak a buta nők, legyenek akármilyen csinosak is.
2014. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!