Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bulizós srác és ritkán bulizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizós srác és ritkán bulizós lány kapcsolata működhet? Adódhatnak problémák? Sok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A fiú hetente 1-szer szeret nagy baráti társasággal inni, a lánynak elég akár két havonta egyszer eljárnia barátnőkkel bulizni, táncolni.

A lány biztos, hogy nem tartana minden hétvégén, vagy akár minden második hétvégén a fiúval.


20 év körüliek. :)



2014. nov. 23. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
igen adodhatnak sajnos :(
2014. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ennél kicsit bővebb válaszokat várok! légyszi valaki! :DD tapasztalatoknak is úgy örülnék! senkinek nem volt innen még ilyen? és pontosabban milyen problémák? én vagyok a lány és engem pl. nem zavarna, ha otthon pihiznék amíg a barátom iszogat a haverjaival. és havi 1-szer mennék velük. szóval 4 alkalomból 1-szer :S :/
2014. nov. 23. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
enis lany vagyok...es pl mikor a pasim elmegy nelkulem rettegek h megcsal..s ebbol sokat is veszekszunk..
2014. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 elso voltam
2014. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, de nem megcsalásra gondoltam. mert tudom, hogy csak inni ül be valahová, ismerem a barátait és megbízom bennünk. inkább olyasmi konfliktusokra gondoltam, hogy abból lesz-e baj, hogy én csak ritkán megyek velük. vagy idővel a nem bulizós felet (azaz engem) nem fog-e zavarni, hogy ő eljár.
2014. nov. 23. 18:42
 6/7 anonim válasza:

Én 20 éves lány vagyok, nálunk is ez volt a helyzet, én is paráztam ettől.


Ha tényleg egymásba szerettek valószínűleg annyira el lesz veled foglalva, hogy nem a bulizás lesz a szeme előtt hanem, hogy minden percét veled tölthesse. Legalábbis az elején :)

Mi is itt tartunk most.


De ha mégsem akkor is lehet kompromisszumot kötni, végülis ez egy kapcsolat alapja.

Mondjuk ő elmegy 2 hetente inni/bulizni és te minden 2. héten tehát havonta elmész vele.

Így te is teszel érte és ő is érted

2014. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bocsi most olvasom az utolsó mondatod + el is írtam, mert akkor egy hónapban 2 lenne.

De a lényeg a kompromisszumon volt, remélem érted :D

2014. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!