Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek?

Figyelt kérdés

A barátom fél éve szakított velem egy másik nő miatt. Borzasztóan megviselt a szakítás. Nem tartjuk a kapcsolatot, szerencsére nem tudunk összefutni véletlenül se. Igyekszem elfoglalni magam, sokat vagyok barátokkal, hobbit keresek magamnak, udvarlók is vannak, de még se sikerül tovább lépnem. Folyton az exemmel álmodok, ami rossz érzéssel tölt el és elrontja az egész napomat. Bármit csinálok, minden rá emlékeztet. Hiába próbálom elnyomni magamban, legbelül még szeretem. Úgy érzem mindent megteszek, hogy tovább tudjak lépni, de még se sikerül. Mit tehetnék még? 4,5 fél évig voltunk együtt, az első kapcsolatom volt.

20/L


2014. nov. 23. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is ugyan így érzek, csak fiú vagyok :)

Egyszerűen nem tudom elfelejteni, bármikor-bárhol vagyok, egyszerűen rá gondolok.

Egy jó tanács neked is, meg magamnak is, bár én tudom, hogy nekem használna: kell keresni másik pasit, akivel jól kijössz. Ismerkedni, aztán majd ő elfeledteti a sok csalódást meg maga a pasidat is, vagyis az exed.

Én ezt tanácsolom... vonja el valaki a figyelmed egy helyes fiú személyében :) aztán úgy túl tudod magad tenni, mert akkor már nem az exed fog érdekelni, hanem a jelenlegi fiú.

Remélem segíthettem. :)

2014. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy! Valószínű ez a megoldás, de nem olyan egyszerű. Nem szeretnék máson vigasztalódni, a szerelem pedig ki tudja mikor talál rám újra.
2014. nov. 24. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!