Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35-40 közötti házaspárok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 közötti házaspárok, nálatok mennyi együttlétet igényel a páros férfi tagja? Mennyire aktív ilyen korban egy férj?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
napi 1-2 ,de előfordul 4-5 menet!
2014. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk házasok, én 21 vagyok, a párom 38. Nem élünk együtt, ritkán találkozunk, de van, hogy 1-2 hétig is nála vagyok olyankor. Naponta többször is igényli. Ha összeköltözünk ez biztos ritkulni fog, de róla nem tudom elképzelni, hogy ritkulna heti 1-re a dolog.
2014. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi egyutt elunk es a parom het 6 szor igenyli (42 eves pasi)
2014. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most jól meglepődtem, azt hittem átlagos, ha ennyi idősen heti 1-2 szex van.
2014. nov. 23. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 30-40 közötti pasinak még talán egy huszonévesnél is magasabb az igénye. Én úgy képzelem el - persze tévedhetek -, hogy olyan 45-50 körül kezd el csökkenni a vágy. Illetve biztos sokan vannak 30-as férfiak is, akiknek a kapcsolatuk nem úgy működik, ráuntak a párjukra, stb., ezért csökken az igény. De ez nőknél is így van, és kortól is független. Egy exem 26 évesen sem akart szexelni, csak kb. 2 havonta egyszer, nem is sokáig voltunk együtt.
2014. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon személy-függő.

Az első férjem a heti kettőt már soknak tartotta 31 évesen.

A jelenlegi 44 éves, és folyton dugni akar. Ez is idegre menő, mert őt aztán nem zavarja hogy hol vagyunk, mindig a melleimet macerálja és a bugyiban van a keze - már ha van rajtam bugyi.

Ez is kimerítő ud lenni. Voltunk partiban is, egy este szorgalmasan az összes csajt megdöngette. Elképesztő potenciál van benne - de nem hiszem hogy ez az általános...

2016. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!