Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek színész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek színész a párja?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gyakorlatilag reggeltől estig dolgozik, arra sincs ideje, hogy ne futva ebédeljen. Körülbelül heti 1-2 alkalommal találkozunk... A vasárnapjai szabadok, ilyenkor az ágyban vegetálva ül és pihen egész nap. Hogy küzdjem le a hiányát? Sajnos nem tudunk úgy se változtatni ezen, ilyen és legfőképpen EZ az élete. Valaki tanács, hasonló cipő?
2014. nov. 23. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak majdnem jöttem össze egy színész ismerősömmel, nem jutottunk el a párkapcsolatig, inkább csak randizgattunk, próbáltuk megismerni egymást. Én nagyon szerettem volna, hogy több legyen belőle, mert évek óta fontos volt nekem... ott is hasonló volt a helyzet, kevés időnk volt találkozni, időnként ha sikerült lebeszélni valamit, akkor becsúszott valami plusz előadás, próba, stb... jó darabig kitartottam, végül azért léptem tovább, mert mindemellett úgy éreztem, az ő részéről túl sok a bizonytalanság (sokat csalódott párkapcsolatok terén korábban, ezért elég zárkózottan és bizalmatlanul állt hozzá sok mindenhez), belefáradtam.

Sajnos nem tudok értelmes tanácsot adni.. ha úgy érzed, a hajtós élete mellett szeret téged, és a maga módján tesz a kapcsolatért, akkor talán van értelme kibírni a dolgot, de el kell fogadni az életvitelét. Próbálj meg minél több tennivalót, hobbit beiktatni az életedbe, amikkel kitöltheted az "üresjáratokat", ha van mivel lekötni magad, könnyebben együtt tudsz élni a hiányérzettel. A heti 1-2 találkozás amúgy egész jónak mondható, én az említett férfivel többhetente egyszer-kétszer tudtam csak találkozni... de a "civil" fiúkkal, korábbi párjaimmal sem találkoztam heti 2-3 alkalomnál többször.

Remélem, tudtam segíteni!

25/l

2014. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Óh, köszönöm a bőséges választ, nagyon jól esett :)


Akkor látom, másnak is voltak ilyen gondjai...

Annyi pozitívat tényleg látok az egészben, hogy amikor nem próbál vagy emberi időben végez, hogy tényleg ír, hív, keres. Plusz, annyira más egy színésszel lenni... Teljesen más a világa... És ez annyit ad nekem... Másképp reagál, másképp beszél, másképp lát rá dolgokra. Fantasztikus, de gondolom akkor neked ezt nem is kell bemutatnom. :) Szóval ezek a dolgok kárpótolnak... csak na, nehéz :)

2014. nov. 24. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ők egy külön világban élnek, ami nagyon varázslatos tud lenni :) azok alapján, amiket leírtál, szerintem érdemes kitartani, próbálj az együtt töltött idők okozta boldogságból táplálkozni, amikor nem lehet veled. Végül is ez kicsit hasonló a távkapcsolatokhoz, egyszer olyanban is volt részem. Ott is az a helyzet áll fenn, hogy a szerelmespár ritkán tud időt tölteni egymással. Az egyik kapcsolatomban érsekújvári volt a srác, én meg pesti, hetente vagy kéthetente tudtunk találkozni hétvégéken. Nehezen viseltem a hiányát, meg hogy nem lehetett ott mellettem a hétköznapokban, de annál jobban megbecsültem az együtt töltött időt, az üzeneteit, gesztusait. :) (Majdnem másfél évig voltunk együtt, és nem a távolság miatt lett vége a kapcsolatnak)

Szóval kitartást kívánok, később még meg is térülhet a türelem :)


25/l

2014. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!