Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtartanátok a babát ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanátok a babát ha a párotok belehalhatna a szülésbe?

Figyelt kérdés

Nem, nem lehet másik, ez a rizikó mindig fennfog állni, részletekbe most nem megyek bele, hogy mi okozza. Női oldalról kérdés, így akarnátok-e, férfi oldalról meg hogy így is vállalnátok annak tudatában hogy egyedül maradhattok a gyerekkel?

Valós történet


2014. nov. 23. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
ha anyagi helyzetem megengedné, akkor igen.
2014. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem. És nem attól félnék, hogy egyedül maradok a gyerekkel, hanem attól, hogy elveszítem a párom.

25/F

2014. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem vállalnám ezt a kockázatot. ma már elég sok módja van egy párnak arra, hogy gyermekük lehessen, ha ez kockáztatja a nő életét, akkor érdemes lenne más utat választani a gyerekvállaláshoz.


25F

2014. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék mindent meg tudni hogy lehetne kevésbé veszélytelenül megtartani a babát megpróbálnánk mindent és ha még mindegyik orvos azt mondaná életveszélyes akkor, a párom választom..és majd lesz más módon gyerek..
2014. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyanazt tudom írni, mint az első: ha az anyagi helyzetem engedi akkor igen...
2014. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szavakkal könnyű lenne dobálózni, mások nehézségeivel, így erre nem válaszolok. Azt mondanám elsőre, igen, de ez csak egy odadobott válasz és ezt nagyon át kéne gondolni közösen. Sok sikert!!!
2014. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
örökbefogadásról beszélgetettek?
2014. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kockázatok vannak, akkor eleve más módot keresnék arra, hogy gyerekhez jussunk. Ott van az örökbefogadás.


Egyébként kis pontosítás kellene, mert akármelyik nő belehalhat a szülésbe, csak nem mindegy milyen eséllyel. 20%-tól felfelé már inkább nem akarnám, hogy teherbe essen a feleségem.

Nagyon hősies, de értlemetlen lenne. Minek szüljön gyereket, ha nem is tölthet vele időt, nem lelheti örömét benne? Minek haljon meg, egyedül hagyva a társát és a szűkebb és tágabb értelemben vett családját, barátait?

2014. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nem.

Annak mi értelme van?

Nem véletlenül nem vállal az emberek többsége egyedül gyereket.

Meg nem akarnám eldobni azt,akit ismerek és szeretek,azért,hogy gyerekem lehessen.

2014. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!