Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lesz a barátommal, a kapcsolatunk a szakítás szélén áll. Én már teljesen a padlón vagyok idegileg, zombi-szinten. Ezért ma összeszedtem a cuccaimat, hogy hazaköltözök egy hétre. Erre azért van szükség, mert szombaton fogok nyelvvizsgázni, és így nem fog menni, nyugira van szükségem. A barátom látta, hogy összepakoltam, de lexarta, így én szó nélkül elmentem angolórára. Most értem haza, semmi üzenet, de még csak hívni sem hívott.

Közben beszéltem anyukámmal is, hogy megyek, mondták, hogy menjek nyugodtan. De szerintem ő totál nem érti ennek a dolognak a lényegét, mert mondtam, hogy "jaj sütök palacsintát, majd vigyél a Zolikának is (barátom)". Ebből lett egy vitánk, hogy szerinte én csak hisztizek, ő meg rámcsapta a telefont, hogy akkor menjek ahova akarok...


Most mit csináljak? Menjek vagy maradjak? Anyám tuti bennem fogja keresni a hibákat, amire semmi szükségem most, de a barátommal se akarok találkozni egy hétig, még ha éjszakás műszakban is fog dolgozni...


2014. nov. 23. 19:12
 1/2 A kérdező kommentje:
*bocsi, ezt a palacsintasütés dolgot ő mondta, nem én
2014. nov. 23. 19:13
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőd megengedné, hogy nála lakjál addig? Aztán pedig hazamehetnél.
2014. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!