Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kuzdjem le a feltekenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kuzdjem le a feltekenysegemet?

Figyelt kérdés
Baratommal 1 eve vagyunk egyutt ..minden a legnagyobb rendbe volt..mindent megadott nekem ..de 7honap utan megcsalt..1 csokkal..azt monta hogy a csaj csokolta meg es hirtelen nem tudott vedekezni see ..megbocsajtottam ...de azota elviselhetetlen vagyok..hisztiss de 1000rel..mindenkire es mindenre feltekeny vagyok..ha egy kepet lajkol elborul az agyam ha meglatok egy ismeretlen lanyt egybol azt kerdezem magamtol vajon vele is volt? De nincs okom feltkenynek lenni ez az erdekes..szinten megad nekem mindent..turi h vadolom ott mindenert..eskuvore viszen magaval minden nap jon hozam de en megis olyan feltekeny vagyok hogy csodalkozom hogy meg velem van...maskepp minden rendbe csak az en feltekenysegem es felelmem okoz gondot ...tudom hogy enis hibas vagyok mert mindennap hisztizek ..

2014. nov. 23. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
tanulj meg írni, írd le újra értelmesen, és akkor segítünk... pl minden rendben! és hasonlók. nem értem ezt az "eskuvore viszen magaval" dolgot és társait
2014. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan már... csak egy csók...


Eltúlzod! Gondolj arra, hogy veled van! Csak a bizalom számít! Ha az nincs, akkor nem bocsátottál meg neki... Egy igazi megbocsátás nem annyit jelent, hogy azt mondod, hanem fátylat rá! Nem beszélünk róla, nem rágódunk rajta! Ha erre nem vagy képes, akkor szakíts! Különben mindketten rá fogtok menni!

2014. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom hat probalgatok de iszonyuan kinozz
2014. nov. 24. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!