Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok most padlón, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok most padlón, ha úgy éreztem eddig, hogy nem érdekel?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk 1 évig, nem találkoztunk minden nap, mivel én suliba járok, ő dolgozik. Minden rendben volt, boldogok voltunk..


De azt tudni kell, hogy engem az előző barátom megcsalt 3 év után.


Megbíztam a mostaniban is, eljártunk együtt is, külön is.


Úgy éreztem, hogy felnőtt, független, boldog nő vagyok, akár vele vagyok, akár nem, és azt éreztem, hogy ugyanmár... ha megcsalnak vagy ha vége lesz vele, az engem nem fog érdekelni, majd találok mást..


És mégis... amikor elmondta, hogy megcsalt.. szinte mintha földhöz vágtak volna....


Miért vagyok most padlón, ha úgy éreztem eddig, hogy nem érdekel??


22 L


2014. nov. 23. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert megbíztál benne, és elhitted, lehet akár tudat alatt, hogy ő nem fog megcsalni téged.

A megcsalást pedig szerintem senki se veszi könnyen... legyen az embernek bármilyen felfogása.

2014. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szeretted őt ?

Mert ha igen, hiába mondod, hogy nem fog érdekelni attól még fáj.

2014. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretem, máskülönben nem lettem volna vele együtt..
2014. nov. 23. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg miért voltál úgy vele ?
2014. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mert az előző barátom úgymond "kiölte" belőlem azt, hogy nagyon ragaszkodni merjek valakihez...


Tudom, hogy nem a többi pasi kellene ezzel büntetnem, de másképp nem ment..


Keménynek akartam látszani azzal, hogy "ugyanmár.. majd lesz másik"

2014. nov. 23. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet pont az ilyen hozzáállás miatt csalt meg. Az nem lehet ? Mondjuk undorító dolgot tett, szakított volna inkább veled ha nem volt boldog és nem érezte hogy ő neked a legfontosabb. Ami azt illeti, tudom milyen ez, hogy nem mersz senkihez sem ragaszkodni. Ez ellen igazából nem tudsz mit tenni, majd ha jön valaki akibe igazán beleszeretsz nem lesz ez az érzésed.
2014. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt nem látta rajtam soha. Ezt csak magamban éreztem.

Látta rajtam, hogy ragaszkodom hozzá.

Egyszer vesztünk össze igazán, de akkor sírva hívott fel, hogy ne haragudjak és beszéljük meg..


Szóval nem mondhatnám hogy nem volt boldog..


Az okot nem tudom miért tette..


Köszönöm, hogy megértesz. :)

2014. nov. 23. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor igazából örülj, hogy megszabadultál tőle, mondjuk kár, hogy így. De ha képes volt megcsalni nem ő volt a megfelelő párod. Szóval állj úgy hozzá, hogy most már megtalálhatod az igazit, mert ő nem volt az.
2014. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!