Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok így élni?

Figyelt kérdés
én egy 26 éves lány vagyok (kissé önbizalom hiányos), szakítottam a barátommal (ő 28 éves és jóképű, izmos, és eléggé férfias) úgy éreztem hogy nem szeretné ezt a kapcsolatot és nem szeret. a búcsú napján nagyon maga alatt volt és elmondta hogy szeret és nagyon hiányozni fogok neki. akkor úgy éreztem hogy jobb lesz ez mindkettőnknek ha végig csinálom amit elkezdtem és elmentem. de idő múlásával napról napra jobban hiányzik és egy héttel a szakításom utánra már szinte teljesen megbántam amit tettem. tudnátok úgy élni,hogy tudjátok akit szerettetek aki ráadásul ugyan úgy érzett irántatok a saját hülyeséged miatt lett vége..
2014. nov. 23. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán menthető a dolog :) nem sirni kell hanem tenni hogy nem legyen tré 16/f
2014. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,most!!:)
2014. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mit lehet tenni ezek után?? azért ez egy nagyon súlyos döntésem volt
2014. nov. 23. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, max verném a fejem falba.
2014. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igazából az a fontos kérdés, hogy elsőnek miért szakítottál vele?

mert az, hogy hiányzik természetes, de ha komoly okod volt rá, akkor nem biztos, hogy erőltetni kell a dolgot. persze ha csak kis semmiség, akkor mindenképp beszélj vele.

25F

2014. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez történt a nyáron, és azóta sem tudtam túltenni magam a lányon... De jobb is neki nélkülem, jobbat érdemel nálam.
2014. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
így van, ez elég súlyos döntés. vállald a felelősséget ha már elkezdted. majd akad más.
2014. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elhajtottad az álomkanyt?
2014. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!