Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szerelmi gondjai vannak az irjon ide!?

Figyelt kérdés
Lehet nem tartozik ide más szerelmi élete,de én szeretek segiteni az embereken és ugy gondolom ha ide leirja mivan akkor jobban érzi magát esetleg privátban meghallgatok bárkit, semmilyen háttéri szándékom nincs :) 16/f
2014. nov. 23. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még kapcsolatom.
2014. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiakad a gyik szerver, annyian írhatnának akkor ide :'D
2014. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem se
2014. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van, nem igazan gond csak turelem jatek es eleg nehezen viselem annak ellenere hogy erzem h fanatsztikus lesz a kimenetele:-)))
2014. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Különösebb bajom nincs. Volt egy viszonzatlan szerelmem, akivel csúnya vége lett. Azóta nem igazán vonz senki.

18/f

2014. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!