Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen esetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben mit kéne tennem felejtsem el?

Figyelt kérdés
van egy munkatársam nagyon jóban voltunk sokat beszélgettünk mikor egy műszakban voltunk volt hogy ölelgettünk egymást az utóbbi időben fogtuk egymás kezét is én szép lassan megkedveltem és azt gondoltam Ő is igy érez mert ha már fogjuk egymás kezét az valamit jelent, egy hete összevesztünk és mondta ne is irjak neki többet mert én mindig csak megbántom és ezután elmondtam neki hogy kedvelem őt és azt válaszolta hogy ne írjak neki már nem szükséges és le is tiltott, a héten egy műszakban voltunk de első nap nem is szólt hozzám igaz nem is voltunk egy helyen igy nem is találkoztunk sokat másnap már becézgetett és mondta feloldja a tiltást utána két napig jól elvoltunk ujra ugyan ugy beszélgetünk mint amikor össze nem vesztünk jött oda hozzám meg minden át is karolt, ma irtam neki egyik barát által és azt mondta nem fogja feloldani a tiltást jobb igy és ne is irjak neki mert nem kell. Ezek után nem tudom mit kéne tennem lehet jobb lenne elengednem mert akkor ő nem érezhet semmit és amit a melóhelyen csinál az csak színjáték. amúgy ő 29 F én 19 L. Szerintetek mit lehetne tenni ilyen esetben mi lenne a legjobb döntés mert én tanácstalan vagyok most
2014. nov. 23. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze? Nagyon a szívére vehette a dolgot. Próbáld meg végiggondolni, hogy miért haragudhat. De egyébként almásnak tűnik, felejtős. Látszólag elvágtad magad. Bár nem tudom mit mondhat valaki egy másik embernek, hogy ezt a reakciót váltja ki, de egyértelműen azt szeretné, ha békén hagynád.
2014. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És van valami indoka hogy egyszer ezt csinálja máskor meg azt mondja vagy csak úgy ..

Mert valaminek a hatására teszi az biztos..

Vagy van neki valakije és dilemmázik vagy valami nagyon nem stimmel a pasival.. Szerintem hivd el melo után kávézni vagy valami és mond hogy beszélnetek kéne és beszéld át vele hogy most mi is í helyzet mert elvileg vagytok annyira jóban és azért ennyit megérdemelsz akkor is ha nem akar tőled semmit..

Ha erre sem képes akkor meg meg sem érdemli hogy foglalkozz vele a továbbiakban..

2014. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nálunk gyakori volt az össze veszés mert bármit mondtam mindenen megsértődött kb, de utána mégis ő volt az aki jött oda hozzám és elég bizalmasan beszélgettünk, de most azt írta mielött letiltott hogy nagyon megbántottam ((azzal hogy állandóan a volt nőjével jött és nekem elegem lett abból hogy őt emlegeti pedig csak arra akartam megkérni hogy kisérjen el valahova és véletlen olyat írtam neki amit nem kellett volna mert ő nem szereti ha szembesitik az igazsággal )) és elértem azt hogy egy jó darabig ne szóljon hozzám és én erre is számítottam hogy nem fog hozzám szólni de mégis megtette és túlságosan is bizalmas volt szexuális dolgokat is mondogatott. de azt ma meg is írtam neki ha ő nem érez semmit írántam akkor inkább ne szóljon hozzám és felejtsük el egymást
2014. nov. 23. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!