Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élek. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élek. Szerintetek lehet jövője? Tapasztalatok és vélemények érdekelnének!

Figyelt kérdés
3 hónapja egy chat oldalon megismerkedtem egy fiúval. én 22 éves vagyok, ő 19. A gond csak az hogy az ország végén lakunk.. én Borsodban ő Győrben.. Kezdetben még nem is volt gond mert csak beszélgettünk.. de egy hét sem kellett és rájöttünk hogy ez több annál.. 3 hónapja egyfolytában beszélünk.. napi 10 órát akár vagy többet.. Facebook, viber, telefonálás kamozás folyamatos kép csere.. minden lehető módon tartjuk a kapcsolatot :) Most találkoztunk elöször 3 hónap után a távolság miatt. Nálam töltötte a hétvégét, és ezek után 100%ban biztosak vagyunk abban hogy imádjuk egymást. Viszont a találkozókat csak egy hónapban egyszer tudjuk megoldani... Mivel ő még tanul és van hátra másfél éve ezért azt még kivárnánk.. utána pedig ha minden jólmegy én felköltöznék hozzá és onnantól együtt lennénk.. Lehet kicsit furcsa ez így mert nekem is az lenne más esetben ha csak kivülálló lennénk én pl hitetlenkednék deeeee ez annyira egyedi.. :) teljesen megértjük egymást.. nagyon sok a hasonlóság és a lelkitársam illetve a legjobb barátom is ő lett. Mit gondoltok? Lehet jövője?

2014. nov. 24. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem jó jel.
2014. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van perspektivaja a dolognak, es ez nalatok meg van, hogy 1,5 ev utan ossze tudtok koltozni, akkor van ertelme. Unnepekkor, szunetekben azert tobbet legyetek egyutt.
2014. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet!:)
2014. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet jövője!De mihamarabb költözz hozzá közelebb,vagy hozzá.Én is januárba költözöm Pestre,mert barátom ott él,csak én albiba megyek.
2014. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Sajnos csak egy hétvégére tudunk egy hónapban találkozni egyenlőre.. hosszabb időre nem tudjuk megoldani mert én dolgozok és a szabimat sem tudom mindig ugy kivenni ahogy szeretném.. esetleg nyáron fogom ugy amikor neki szünet lesz mert ő még tanul. :) Mindenképpen szeretnénk mindketten ezt a kapcsolatot, és igen kikell várni ezt a másfél évet utána pedig együtt laknánk.. Remélem sikerül, de azért megnyugtató hogy többen is vagyunk ebben a helyzetben és sokaknak sikerül is végigcsinálni :)
2014. nov. 24. 17:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 évig voltunk így, aztán összeköltöztünk. Sose volt gond hogy keveset találkoztunk... persze ez csak úgy jöhetett létre hogy egyikünknek sincsenek barátai, nem jártunk sehova sem, mert nem vagyunk társasági emberek. Így nem volt féltékenykedés, se megcsalás, se semmi hasonló.
2014. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha te már dolgozol akkor elkezdhetnél arrafelé keresni munkát... és ha találsz akkor máris a közelébe költözhetnél.
2014. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért szerintem még ne éld bele magad. 3 hónap után még én is így gondoltam a dolgokat, mint te... Aztán mégsem lett belőle semmi.
2014. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Tudod, ha két pár igazán szereti egymást akkor nem probléma a távolság:)
2015. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 iloveskillet válasza:
mi is csak egy hónapban egyszer találkozunk és 7 hónapja vagyunk együtt. ha szeretitek egymást akkor lehetséges :)
2015. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!