Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják sokan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt hogy egy párkapcsolat a tanulás halála?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
en nem gondolom igy. van parkapcsolatom, de megyek egyetemre. inkabb a tanulas a parkapcs. halala, de ez se muszáj, h ugy legyen. de inkabb tanuljak, mert ha vkivel egyutt vok, még nem biztos, h egyutt is maradunk. aztan becsuszik 1 baba, nagy a szerelem 1 ideig, aztan meg ott vok diploma nelkul. :S
2010. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mert elvonja a figyelmedet a tanulásról... Gondolj bele: beleszeretsz, minden happy, aztán egyszercsak összevesztek vmin, te emiatt teljesen búskomorrá válsz, nem érdekel majd senki és semmi... Na ekkor nyomja rá a bélyegét a tanulmányaidra.

Gondolnám én...

2010. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Röviden és tömören: Én a barátommal 17 évesen ismerkedtem meg, ő volt az első. Azóta is jól meg vagyunk, együtt élünk. A kapcsolatunk kezdetén anyám állandóan szívta a vérem hogy majd leromlik az átlagom, ott hagyom a sulit meg ilyenek. Nem találkozhattam vele a nélkül hogy utánna otthon ne veszekedtünk volna anyámmal. Ezért is költöztem hozzá.

Most lassan 20 leszek: Sikeres érettségim volt és fősulira járok, ahol az átlagom 4. felett van.

2010. jan. 29. 23:50
 4/11 anonim ***** válasza:
anyukad pont az ellenkezőjét érte el, h most odaköltöztél hozzá. sztem ez nem a legjobb, ennyi évesen. de te tod. ha megy a tanulas, akkor nincs gond. mar csak 1 gyerek ne sikeredjen be, és minden ok lesz.
2010. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erre nagyon oda figyelünk. Meg elég sok rálátásom is van a védekezésre mivel eü. karon vagyok.
2010. jan. 29. 23:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Különben gondoljátok, hogy a miatt áll így hozzá a dologhoz anyám, mert neki kb 10 éve nincs pasija, amióta apámtól elvált. Amíg nem találkoztam a barátommal addig mi voltunk a legjobb barátnők, az első randink után meg hírtelen k* lettem nála. (hozzáteszem anyám mélyen vallásos) Lehet ez írígység is?
2010. jan. 29. 23:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Valszeg irigy. :SS
2010. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha egyke vagy, akkor "mama pici lánya kirepül" szindróma.
2010. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van benne egy kis igazság,hogy a párkapcsolat a tanulás halála.Az én barátommal egy suliba járunk és amióta velem van azóta rendszeresen késik az óráról :P nekem még nem ment a tanulásomra.Ugyanolyan jó tanuló vagyok.
2010. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem pont forditva müködött:D

első egyetemi év,állando ivászat,bulik,null tanulás,ha nem bsc rendszer,akkor kitettek volna...1,3as átlaggal zártam az évet:D

aztán megismertem páromat,aki meleltt nem vonzott annyira h buli pia,tanultunk együtt is sokat,idén diplomázom,ha minden igaz,4essel...

ennyit az állitásról...

2010. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!