Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire lennétek kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire lennétek kiakadva a helyemben?

Figyelt kérdés
Voltunk szombaton bulizni, a Párom,Én, egy közös barátnőnk meg még egy srác. Elég sokat ittunk itthon főleg a fiúk és a párom a buliban rácsapott a barátnőm seggére, nem markolta meg meg semmi komolyabb tapi, csak rávágott és már le is vette a kezét róla. Egyébként a csaj közös barát, van neki pasija aki az én páromnak unokatestvére. Természetesen megbeszéltem a párommal, elég szépen kiakadtam. Ő azt mondta csak hülyeségből tette,de bocsánatot kért. Eltúlzom?
2014. nov. 24. 18:09
 1/7 Mellékhelység ***** válasza:
100%
Eltúlzod.
2014. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez olyan mintha a fiúbarátot csak meglegyintené kicsit,hülyeségből,csajjal ilyet nem lehet,csak popóra. Ne légy kiakadva:) A pasik már csak ilyenek
2014. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eltúlzod!
2014. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. A másik barátnőmmel is csinált már ilyet, de neki a combjára vágott rá egyet. Elmondom hogy az a csaj akinek a combjára vágott elég dagi...szóval gondolom nem a kinézete miatt tett. Ez egy kicsit rosszabbul esett mert ez a csaj nem dagi... :D
2014. nov. 24. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:

eltúlzod, ez nem olyan nagy ügy

főleg hogy még bocsánatot is kér és elmondta, hogy csak hülyeségből csinálta

2014. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 24. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nőként nem örülnék, ha olyan férfi paskolgatná a fenekem, aki nem hozzám tartozik és a párom sem tolerálná.

Biztos semmi jelentősége nincs, lehet, a barátod csak hülyeségből csinál ilyesmit, főleg hogy máskor is előfordult már. Azért ha téged zavar, akkor meg lehet ezt beszélni, hogy valahogy máshogy fejezze ki a haverkodást más nők felé.

2014. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!